«НІБУЛОН» завершив посівну кампанію 2023

Друзі, звітуємо про результати весняної посівної та ділимося планами на найближчий період.

Найголовніше – ми дотрималися термінів, завершили кампанію в усіх регіонах за три тижні, незважаючи на пізній початок робіт через дощі, які змістили старт на середину третьої декади квітня. За підсумками посіяно майже 19,5 тисяч гектарів соняшнику, 5,8 тисяч гектарів кукурудзи та близько 3,5 тисяч гектарів сої.

Загалом у поточному сезоні ми зменшили посівні площі кукурудзи порівняно з попередніми роками, що пов'язано з економічними очікуваннями й розрахунками та сконцентрували свої зусилля на олійних культурах: соняшнику, сої, ріпаку. Не полишаємо й проєкт з вирощування пшениці з огляду на потребу ринку в зерні високої якості.

Навіть зараз, під час війни, ми інвестуємо в найкращий насіннєвий матеріал і покращуємо елементи технології задля поліпшення результату. Так, цього року шляхом введення нових препаратів та додаткових обробок проти хвороб було внесено коригування до схем хімічного захисту рослин, сплановано та виконано прикореневі та позакореневі підживлення культур.

Разом із посівною кампанією проводилися заходи із догляду за озимими культурами, здійснювалася хімічна обробка засобами захисту зернових на загальній площі близько 17 тисяч гектарів, вносилися ґрунтові гербіциди на площі понад 22 тисячі гектарів. Порівнюючи з минулим сезоном, терміни посівної кампанії дещо змістилися, проте все ж вона відбулася швидше, ніж у минулому році, коли на фоні польових робіт поблизу окремих філій, зокрема в Миколаївській області та на Сумщині, тривали активні бойові дії.

Наступний місяць буде присвячений догляду за посівами та підготовці до збиральної кампанії, яка розпочнеться вже у третій декаді червня. На часі й початок кормозбиральної кампанії.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.