«Нібулон» завершив будівництво другого паливозаправного пункту для власного користування

Компанія «НІБУЛОН» готує до введення в експлуатацію вже другий паливозаправний пункт для власного користування. Черговий заправний пункт компанії ємністю 300 куб. м збудовано на території філії «Сватівська», що на Луганщині.

На сьогодні будівництво всіх основних об’єктів заправної станції, а саме: резервуарного парку об’ємом 300 куб. м, насосної станції, острівця наливу в австоцистерни, залізничної естакади та відстійнику і зливної каналізації – завершено. Разом із тим закінчено і монтаж електричних мереж, контурів заземлення та блискавкозахисту, а також основного технологічного обладнання.

Таким чином, паливозаправний пункт компанії у Сватове вже готовий до проведення пусконалагоджувальних робіт, що потребує подачі першої цистерни з пальним, тож наразі триває процедура підписання договору з АТ «Укрзалізниця». На відміну від аналогічного пункту компанії в Кременцуці (Полтавська область) – сватівський повністю автоматизовано. Окрім того, для більш точного обліку пального тут (після подання пального, чого вимагає технологія) встановлять сучасну систему вимірювання Site Sentinel NANO виробництва США.

Після успішного налагодження та випробування всіх механізмів і систем об’єкт  буде введено в експлуатацію та забезпечуватиме дизельним пальним філії ТОВ СП «НІБУЛОН», розташовані в Луганській та Харківській областях. Це значно знизить завантаженість автошляхів регіону, а також сприятиме підвищенню закупівельних цін на зерно через здешевлення перевезень зернових вантажів  і мінімізації впливу на довкілля за рахунок впровадження на об’єкті сучасних технологій.

Окрім того, «НІБУЛОН» отримав всі необхідні дозвільні документи від Державної архітектурно-будівельної інспекції на будівництво вже третього паливозаправного пункту  компанії, що знаходитиметься у м. Хмільник (Вінницька область), де також розташована одна з виробничих філій ТОВ СП «НІБУЛОН». Тож незабаром будівельні роботи повним ходом стартують і тут. Ця заправна станція для забезпечення власних потреб буде найбільшою, адже матиме 5 резервуарів загальним об’ємом одночасного зберігання – 375 куб. м.

Паливозаправні пункти для власного користування – важлива складова логістичної системи компанії. Зберігання дизельного пального на власних паливозаправних комплексах не лише зменшує витрати на зберігання у сторонніх організацій, забезпечує збереження якості товару, а й дає змогу стати більш мобільними і оперативними в доставці пального до кінцевого споживача, уникнути черг на сторонніх нафтобазах та проводити відвантаження в зручний для нас час.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.