«НІБУЛОН» запрошує молодь до команди професіоналів

Вчора у Миколаєві за участі провідного роботодавця компанії «НІБУЛОН» стартував триденний захід «День кар’єри ЄС», на якому молодь знайомиться із роботодавцем та з перших уст дізнається про кар’єрні можливості в успішній сучасній компанії.

«НІБУЛОН» – провідний український інвестор, сільгоспвиробник та експортер. Компанія стрімко розвиває національне судноплавство та суднобудування. З кожним роком підприємство тільки зростає, а діяльність у всіх напрямах набирає обертів. Тому «НІБУЛОН» завжди бажаний учасник таких заходів і разом з тим завжди відкритий для співпраці з талановитою та працьовитою молоддю.

Цьогоріч заходи до «Дня кар’єри ЄС» відбуваються у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, з яким компанія співпрацює впродовж багатьох років. І від самого початку молодь не втрачає можливості поспілкуватись із представниками компанії «НІБУЛОН», отримати інформацію та консультації щодо працевлаштування, відкритих вакансій, вимог до кандидатів та багато ін.

Часто студенти не знають, у якій сфері діяльності компанії відповідно до свого фаху вони можуть реалізуватися, але хочуть працювати у «НІБУЛОНі», тому фахівці відділу з підбору персоналу допомагають із вибором, адже в структурі компанії є багато підрозділів, де студент може спробувати свої сили. Надзвичайно популярним серед молоді стало й питання проходження практики, яка, до речі, в компанії є оплачуваною, як першого кроку до розбудови кар’єри в компанії.

Протягом багатьох років «НІБУЛОН» залишається одним з найбажаніших місць роботи: висока заробітна плата, соціальні гарантії, сучасні та комфортні умови праці, можливості кар’єрного росту і професійного самовдосконалення. І долучитися до «НІБУЛОНівської» команди професіоналів просто – заповнюйте анкету на нашому сайті.

Чекаємо на Вас, щоб разом робити наше життя кращим та розбудовувати міцну й могутню Україну.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.