«НІБУЛОН» закінчив збирання ранніх зернових із новим рекордом врожайності

Жнива ранньої зернової групи в сезоні 2021 успішно завершилися із рекордним для компанії показником врожайності 46,2 ц/га, що також є вищим за середньоукраїнський показник врожайності групи.

Усі виробничі підрозділи компанії успішно завершили жнива озимої пшениці, яка цьогоріч займала площу у 28 тис. га. Завдяки передовим агротехнологіям цього сезону філії компанії в оптимальні терміни продемонстрували чудовий результат, впевнено перевершивши середньоукраїнський показник врожайності цієї культури, який за даними Мінагрополітики складає 46 ц/га.

Валовий збір озимої пшениці у поточному сезоні є одним із найкращих за роки роботи компанії і становить близько 130 тис. тонн зерна. Середня врожайність культури значно зросла у порівнянні з минулорічним сезоном – плюс 25%.

Приємно відзначити й беззаперечних лідерів щодо врожайності озимої пшениці – це філія «Кам’янка» (Черкаська обл.) з показником у 56,1 ц/га, а також філії Хмельниччини «Кам’янець-Подільська» – 54,9 ц/га та «Мрія» – 54,5 ц/га.

Нагадаємо, місяцем раніше компанія уже відзвітувала про успішний фініш збиральної кампанії озимого ячменю на всіх 1467 га засіяних площ, більшість з яких була розташована на філіях Південного регіону. Цього сезону врожайність культури склала 49 ц/га.

Найбільша врожайність озимого ячменю сформована у філіях «Прибужанівська» – 60,7 ц/га (Миколаївська обл.), «Кам’янець-Подільська» (Хмельницька обл.) – 57,1 ц/га та «Снігурівська» (Миколаївська обл.) – 55,9 ц/га.

Характерною особливістю цьогорічних жнив стало практично одночасне проведення збиральної кампанії у всіх регіонах, а також оперативне переміщення техніки для недопущення втрат врожаю. Слід віддати належне спеціалістам автотранспортної служби компанії, які успішно впоралися із поставленими перед ними задачами.

Окрім того, були сформовані машинно-тракторні загони, які слідом за комбайнами обробляли ґрунт по мірі збирання врожаю, щоб зберегти в ньому вологу і створити належні умови для посівної кампанії наступного сезону.

В умовах великої інтенсивності цьогорічного збирального сезону в роботі задіяні більше 170 одиниць сучасної «НІБУЛОНівської» сільськогосподарської техніки, зокрема: 56 комбайнів марок John Deere, CASE, Massey Ferguson; 35 тракторів марок Fendt та CASE; більше 80 вантажних автомобілів тощо. У збиранні ранньої групи зернових була також задіяна і нова нещодавно придбана техніка – трактори Fendt 1038 та борони Rubin 10.

Таким чином, «НІБУЛОН» завершив жнива ранніх зернових культур у сезоні 2021 на всіх засіяних площах. Цьогоріч підприємство повністю компенсувало недобір зерна минулого року, пов’язаний із екстремальними погодними умовами.

Перші виробничі філії Миколаївщини та Луганщини вже приступили до збирання врожаю соняшника, який цьогоріч за прогнозами фахівців має стати рекордним, досягнувши понад 50 тис. тонн.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.