«НІБУЛОН» за безпечну утилізацію батарейок

Світовий прогрес не стоїть на місці, і разом із цим у сучасному світі актуальності набирає питання екологічної доцільності і захисту довкілля від техногенних факторів, адже більшість людей навіть не замислюється над тим, якої шкоди може завдати звичайна буденна річ. Така, як наприклад, маленька батарейка.

Як зазначає начальник відділу охорони навколишнього середовища  Алла Ізмєстьєва,  одна звичайна пальчикова батарейка, безтурботно викинута на смітник, забруднює 400 літрів води або 20 куб. м ґрунту.  Використані елементи живлення містять такі небезпечні речовини, як ртуть, кадмій, свинець, олово, нікель, цинк тощо. На сміттєзвалищах під впливом атмосферних факторів елементи живлення швидко руйнуються, а речовини, які є в їхньому складі, випаровуються та вимиваються. Через воду й повітря токсичні речовини потрапляють у живі організми, внаслідок чого викликають їх ураження, погіршують репродуктивні здатності, викликають генетичні зміни та ракові захворювання».

У 2013 компанія приєдналася до важливої ініціативи щодо створення системи збору та утилізації відпрацьованих батарейок та акумуляторів, розмістивши на своїх підприємствах у м. Миколаєві спеціальні безпечні контейнери. До сьогодні «НІБУЛОН»  продовжує свою участь в  екологічній ініціативі. Зокрема з 2013 р. і до сьогодні співробітниками компанії зібрано та передано в пункти приймання більше 120 кг (тобто близько 4 тис. штук) відпрацьованих батарейок.

 У своєму бізнесі компанія постійно спирається на сучасні європейські «зелені» стандарти і технології, виділяє значні фінансові ресурси на охорону навколишнього природного середовища, впроваджує технології ощадного енергоспоживання, а також використання екологічних   природо-, енерго- і матеріаломінімізації, переробки і знищення відходів тощо. Екологічну культуру компанії створюють та підтримують зокрема і самі співробітники. Таким чином,  участь у програмі стала логічним продовженням екологічних ініціатив і прикладом відповідального бізнесу.

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН