«НІБУЛОН» взяв курс на цифровізацію разом з KPMG в Україні

«НІБУЛОН» оголошує про початок цифрової трансформації бізнесу, спрямованої на вирішення таких завдань:

1. автоматизація ключових напрямів діяльності компанії: трейдинг, логістика, сільське господарство та елеватори

2. стандартизація та автоматизація наскрізних бізнес-процесів.

У компанії зазначають, що цифровізація, з одного боку, є складовою низки стабілізаційних заходів, спрямованих на забезпечення життєдіяльності та експорту в умовах війни, а з іншого – формує плацдарм для відновлення та подальшого розвитку.

Менеджмент «НІБУЛОНу» розраховує, що перехід на нові технологічні рейки дозволить підвищити керованість бізнесу, посилити внутрішній контроль та якість управлінських рішень, спростити взаємодію як між підрозділами всередині організації, так й із зовнішніми контрагентами: постачальниками, пайовиками, фінансовими організаціями тощо.

Як зовнішній консультант до участі у проєкті цифрової трансформації була залучена команда експертів практики впровадження та підтримки ERP-систем та інформаційних технологій – KPMG в Україні. За результатами IT-аудиту, проведеного KPMG в Україні, створено цільову ІТ-архітектуру підприємства та дорожню карту її реалізації, включно з реорганізацією ІТ-служби.

«Аграрна галузь – традиційно консервативна галузь в Україні з точки зору автоматизації, проте в нашій країні великі аграрії опановують цифрові рішення одними з перших. Компанія «НІБУЛОН» – яскравий приклад готовності інвестувати у цифрове майбутнє на тлі війни та значних втрат. Наше завдання – допомогти таким компаніям зробити процес трансформації та впровадження ефективним й успішним, адаптуватися під процеси нової системи, а там, де необхідно, підлаштувати систему під бізнес. Після того, як кожен працівник компаній освоїть нові процеси та стандарти, компанії зможуть стати ефективнішими та легко масштабуватись, відкриваючи нові виробництва та ринки», прокоментувала Юлія Ліповецька, директорка, послуги у сфері впровадження та підтримки ERP-систем та інформаційних технологій, KPMG в Україні.

Епіцентром ІТ-архітектури має стати оновлена ERP-система – інтегроване рішення, яке підтримуватиме всі бізнес-процеси, звітність та облік, управління життєвим циклом виконання зобов’язань, а також кадровий облік.

Окрім оновлення ERP-системи, «НІБУЛОН» націлений на запровадження електронного документообігу, системи ефективного землеробства та обліку ресурсів.

Масштабній трансформації передуватиме модернізація парку техніки, яка першочергово охопить центральний офіс в Києві і просуватиметься далі до Миколаєва, філій та елеваторів, а також зміна в підходах до управління ІТ-інфраструктурою. Так, у компанії має відбутися зсув у бік централізованого управління інфраструктурою в цілому й корпоративною мережею зокрема, посилення використання хмарних сервісів, збільшення уваги до питань резервування інфраструктури, даних та сервісів, посилення функції кібербезпеки.

Зміни торкнуться також самого ІТ-департаменту. План розвитку передбачає створення додаткових центрів компетенцій, виокремлення служб за різними напрямами, реалізацію сервіс-орієнтованого підходу до виконання завдань бізнесу.

Важливо також зазначити, що стратегічні питання ІТ- та кібербезпеки відтепер є частиною порядку денного СЕО та Ради Директорів.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.