«НІБУЛОН» ввів в експлуатацію перший паливозаправний пункт для власного користування

Компанія «НІБУЛОН» ввела в експлуатацію перший паливозаправний пункт для власного користування на території філії «Кременчуцька» (Полтавська обл.), що значно оптимізує логістику підприємства.

Заправна станція з трьох ємностей по 75 м3 оснащена сучасним вітчизняним обладнанням і виробництва провідних компаній таких країн, як США, Швеція, Польщі  тощо. На паливозаправному пункті можна заправляти як автомобільний, так і водний транспорт, адже новозбудований об’єкт містить паливозаправну колонку для заправки автотранспорту та пункт заправки буксирів.

Задля збереження  навколишнього середовища на паливозаправному   пункті на території філії «Кременчуцька» встановлене сучасне екологічно та пожежобезпечне технологічне обладнання. Підземні двостінні резервуари оснащені дихальними клапанами з вогневими запобіжниками, тверде покриття проммайданчика, що не створює іскор, а також герметичність з’єднань та очистка поверхневих вод призвані захистити об’єкти довкілля (атмосферне повітря, ґрунти, поверхневі і підземні води) від можливих негативних наслідків при експлуатації заправного пункту.

Нагадаємо, що у планах компанії будівництво ще двох аналогічних пунктів, зокрема на території філії «Сватівська» (Луганська обл.), а також у м. Хмільник (Вінницька обл.), де також є виробничий підрозділ компанії. За оцінками спеціалістів, це дасть можливість знизити собівартість доставки   нафтопродуктів на 60 %, а собівартість власновирощеної продукції – на близько 1 дол. США/т. До того ж, на 30 % зменшиться кількість необхідних для перевезень автотранспортних засобів. Що, у свою чергу, додатково розвантажить автошляхи від вантажівок.

До речі, компанія самостійно імпортує пально-мастильні матеріали, сплачуючи акцизний податок. Зокрема тільки за минулий рік до бюджету з імпорту дизельного пального сплачено 72,650 млн грн. Це крок до прозорості на ринку постачання нафтопродуктів.

Враховуючи те, що філії компанії розташовані в 12 областях України, оптимізація логістики має велике значення. Тож на сьогодні компанія «НІБУЛОН» серйозно займається оптимізацією логістичних витрат: у перевезенні сільськогосподарської, металургійної, гірничої продукції та будівельних матеріалів.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.