«НІБУЛОН» ввів в експлуатацію перший багатоцільовий буксир проекту Т3500

Суднобудівники компанії ввели в експлуатацію перший універсальний буксир проекту Т3500 та, окрім того, продовжують будівництво ще шести замовлень.

Другий буксир проекту Т3500 (зам. 10011)

Спеціалісти заводу налагоджують системи та механізми машинного відділення і водопідготовки. Водночас завершуються оздоблювальні роботи і встановлення меблів у житловому контурі. Наступного тижня заплановано проведення пусконалагоджувальних робіт пропульсивної установки і палубних механізмів за участі іноземних фахівців. Після завершення випробувань багатоцільовий морський буксир буде передано в роботу.

Перший буксир проекту POSS-115 (зам. 10028)

На сьогодні проходять  роботи з випробування донно-бортової арматури, підготовка до монтажу пропульсивного комплексу. У машинному відділенні судна здійснюється монтаж головного розподільного щита і дизель-генераторів. Тим часом на верхній палубі монтуються палубні механізми: буксирна лебідка, счалочні лебідки, якірні напівбрашпилі. У приміщеннях житлового контуру встановлюється  доізоляційне насичення і труби вентиляції. Готується до монтажу пристрій підйому ходової рубки.

Другий буксир проекту POSS-115 (зам. 10029)

Суднобудівники компанії продовжують формувати міцний корпус буксира. Наразі кормова частина судна вже готова, тож в ній уже здійснюється підготовка приміщень до здачі на конструктивність. Триває формування носової частини.

Третій буксир проекту POSS-115 (зам. 10030)

У новому цеху заводу продовжується виготовлення   секцій міцного корпусу судна.

Четвертий буксир проекту POSS-115 (зам. 10031)

Триває виробництво секцій корпусу замовлення, а також різання металу для їх виготовлення.

Самохідний перевантажувач проекту П-140 (зам. 10032)

На стапельному майданчику триває укрупнення двох блоків з днищевих секцій правого борта самохідного судна. У збірно-секційному цеху зварюються деталі решти днищевих секцій. Разом із тим проходять роботи з обробки металу для виготовлення інших секцій 140-метрового судна. Усього проектом замовлення передбачено 214 секцій.

Нагадаємо, 8 вересня в день святкування  229-річчя Миколаєва  багатоцільовий морський буксир проекту Т3500  подарував  миколаївцям дивовижне водяне шоу, що зібрало величезну кількість овацій і позитивних відгуків. А 21 вересня «НІБУЛОН-100» вперше виконав відшвартування судна від причалу морського термінала компанії у Миколаєві.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.