«НІБУЛОН» встановлює нові рекорди та розвантажує українські автошляхи

У серпні 2021 року компанія перевантажила власними плавкранами 442,1 тис. тонн вантажів, а також транспортувала рекордну кількість продукції Дніпром та Південним Бугом.

Завдяки злагодженій роботі усіх підрозділів компанії у серпні 2021 року «НІБУЛОН» розвантажив українські автошляхи на майже 19 тис. вантажівок, перевізши власним сучасним флотом 448,5 тис. тонн вантажів, із яких 394,7 тис. тонн доставлено одразу на зовнішній рейд Миколаївського морського порту.

Рекордними стали обсяги вантажів транспортованих річками за місяць: Дніпром – 267,9 тис. тонн, Південним Бугом – 102,8 тис. тонн.

Нові результати стали закономірним продовженням попереднього успіху підприємства із перевезень внутрішніми водними шляхами близько 4,3 млн тонн вантажів за підсумками 2020/21 маркетингового року. Відтак, «НІБУЛОН» вже вкотре підтвердив високу ефективність та далекоглядність власної масштабної інвестиційної програми з відродження українських річок як головних транспортних артерій країни.

Усього ж за час діяльності судноплавної компанії, починаючи з 2009 року, «НІБУЛОН» транспортував річками понад 23 млн тонн різноманітних вантажів, а значить українськими автошляхами не проїхало близько 1 млн вантажівок.

Серпневий показник у 442,1 тис. тонн перевантаженої продукції власними плавкранами (проти 435,4 тис. тонн у листопаді 2020 року) також став рекордним для підприємства у розрізі місяців.

Традиційно найбільший внесок до серпневого рекорду цього показника доклав самохідний плавкран NIBULON MAX, перевантаживши у серпні понад 270 тис. тонн продукції. Це і не дивно, адже «НІБУЛОНівський» велетень є найбільшим та найдовшим спеціалізованим крановим судном класу «річка-море», збудованим за 25 років сучасної України. Його довжина становить 140 м, ширина – 28 м, осадка – до 4 м, а місткість двох вантажних трюмів – 13 400 куб. м, наявність яких дає можливість гнучко використовувати річковий флот, виступаючи накопичувачем у період відсутності суден закордонного плавання. Загалом за майже 2 роки експлуатації NIBULON MAX відвантажив вражаючі 4,47 млн тонн вантажів.

Слід справедливо відзначити, що для досягнення високих результатів зі збільшення обсягів річкових перевезень та ефективної роботи плавкранів компанії «НІБУЛОН» створив унікальну логістичну систему, аналогів якої немає в Україні. В структурі компанії збудовано розгалужену елеваторну мережу з 27 сучасних високотехнологічних підприємств, із них 13 – річкові перевантажувальні термінали: 10 філій – на Дніпрі, 2 філії – на Південному Бузі, а також перевантажувальний термінал компанії у Миколаєві. Потужності зберігання зерна на річці становлять 1,13 млн тонн. Відповідно наша зернова логістика максимально орієнтована на водний транспорт, а перевезення забезпечує власний флот із 82 одиниць сучасних суден різного класу та призначення. У ці дні робітники суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» працюють ще над двома суднами модернізованого проекту В5000М, перше з яких було спущено на воду в серпні 2021 року та на якому наразі суднобудівники завершують добудівні роботи.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.