«НІБУЛОН» ВРАЗИВ СВОЇМИ МОЖЛИВОСТЯМИ АВСТРАЛІЙСЬКИХ АГРАРІЇВ

10 липня за підтримки нашого надійного фінансового партнера «Rabobank» (штаб-квартира в Нідерландах) відбулося знайомство фермерів з Австралії з підприємствами компанії «НІБУЛОН».

Розпочалася екскурсія з суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» – гості мали змогу познайомитися з його виробничими потужностями та на власні очі побачити процес будівництва суден. Разом із заступником генерального директора з логістики Сергієм Калкутіним та начальником фінансового відділу Ольгою Бабаніною австралійські фермери оглянули перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур в Миколаєві.

Австралійські колеги оцінили потужності підприємств та найсучасніше технологічне обладнання як перевантажувальних терміналів, так і виробничо-технологічної лабораторії, що оснащена (за найвищими світовими стандартами) лабораторним і дослідницьким обладнанням для визначення показників якості та наукових досліджень із зерном й продуктами його переробки.

–        Мені як іноземцю, який приїхав до України й відвідав українську компанію, надзвичайно приємно відзначити, що «НІБУЛОН», представляючи багаторічні традиції своєї країни,  вийшов на світовий ринок й співпрацює з партнерами з усього світу. Я вражений, як професійно організована у вас робота, приємно відмітити й гарне ставлення до співробітників, повага до них. І що ще я помітив: місто Миколаїв досить швидко навчилось виходити на ринок вільної торгівлі, а це дозволяє цьому українському місту жити повним, здоровим життям, – ділиться враженнями Steven Bierema.

Наступним й, мабуть, одним з найцікавіших етапів знайомства з компанією, стала зустріч з генеральним директором Олексієм Вадатурським, який відповів на усі запитання (а їх було чимало) від австралійських колег – від питань про те, як усе починалось до перспектив та планів на майбутнє. Вітаючи гостей в Україні, генеральний директор зазначив:

–        Мені надзвичайно приємно, що вам цікава наша компанія, й сьогодні ви присвятили день знайомству з «НІБУЛОНом». Ви уже оглянули наш суднобудівно-судноремонтний завод, побачили флот компанії, побували на перевантажувальному терміналі, оцінили потужності сучасної лабораторії, а попереду – пшеничні поля філії «Прибужанівська». Я впевнений, що після відвідин виробничого підрозділу, коли ви побачите нашу техніку, наші поля, вам не захочеться повертатися додому. Ви переконаєтеся, що ми – успішні, ми сумлінно виконуємо свою роботу, і ви зрозумієте чому.

Після оглядин миколаївських потужностей компанії, гості продовжили знайомство з виробничою філією «Прибужанівська». Заступник генерального директора з сільськогосподарського виробництва Костянтин Хмельницький разом регіональним директором з сільськогосподарського виробництва Олександром Терещенком та директором філії «Прибужанівська» Олександром Піроженком показали австралійським фермерам нібулонівські посіви пшениці, сорго, соняшника, також гостям вдалося побачити й польові роботи, які якраз активно йдуть на підприємствах. Зокрема, зернозбиральні роботи з використанням навантажувачів й роботи з обробітку ґрунту: лущення стерні, дискування, оранка.  Оглянули австралійські колеги й перевантажувальний термінал філії «Вознесенська».

Мали змогу гості познайомитись й з сільськогосподарською технікою компанії, що також приємно вразило австралійців. Сучасні комбайни, трактори, продуктивні культиватори, оновлений парк вантажних автомобілів – усе це є результатом масштабної інвестиційної програми «НІБУЛОНа». Варто зазначити, що цього року загальна сума інвестицій в парк сільськогосподарської техніки компанії складає близько 6 млн дол. США. Зокрема, було придбано 10 нових комбайнів John Deerе і Case, 7  тракторів Fendt 1038 VARIO та 22 білоруських трактори МТЗ 952.3, 6 культиваторів CASE Tiger Mate.

Наприкінці екскурсії, підсумовуючи враження від усього побаченого, австралійський колега Lach Douglas не стримав захвату:

–        Це неймовірно: й історія того, як усе розпочиналося, і чого ви змогли досягнути. Те, що ви пройшли й скільки всього зробили, дійсно вражає. Це дуже велика компанія: суднобудівно-судноремонтний завод, флот, й це в той же час, коли основною діяльністю є сільське господарство. Проте, найбільше враження на мене справили обсяги зерносховищ. Я обов’язково розповім про це усім колегам, яким не пощастило побували тут.

Прощаючись,  австралійські колеги подякували керівництву компанії за пізнавальний візит і пообіцяли ще раз завітати в гості до «НІБУЛОНа», а також запросили відвідати їхні підприємства  в Австралії.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН