«НІБУЛОН» впевнено крокує будівельною ходою

Допоки українські підприємства нарікають на економічну кризу, згортають виробничі програми, скорочують робочі місця, «НІБУЛОН» не зупиняє свого економічного та стратегічного зростання.

Криза – пора нових можливостей, а не лише випробувань. Інвестиційно привабливий ринок української сільгосппродукції залишається тим місцем, де компанія виступає стратегічним інвестором. Реалізовуючи власний унікальний інвестиційний проект, «НІБУЛОН» дає роботу тисячам фахівців з різноманітних галузей української економіки.

У рамках цього проекту і продовжується будівництво перевантажувального термінала філії «Вознесенська» на Миколаївщині. Чергова виробнича нарада, яка відбулась у суботу, привнесла нові будівельні здобутки, а також ознаменувала, що рівно 60 днів залишилося до завершення будівництва. Зворотній відлік продовжується!

Головна подія останніх днів – завершення першого об’єкта на майданчику, а саме: зведення будівлі трансформаторної підстанції з машинною залою і диспетчерською.

Найближчими днями тут стартуватиме монтаж двох трансформаторів і сучасного німецького обладнання в машинній залі. Рівень автоматизації виробництва на терміналі буде настільки високим, що роботу тут зможуть забезпечити всього лише чотири змінних оператори.

Строки виконання робіт на всіх об’єктах залишаються жорсткими. Попри це, наприклад, на будівництві лабораторно-адміністративного корпусу допущено затримку на декілька днів (через вкрай несприятливі погодні умови). Аби наздогнати терміни, підрядною організацією ТОВ «ТавріяМонолітБуд» будуть залучені додаткові будівельники та техніка – і до 23 квітня кладку другого поверху буде завершено.

Поруч фахівцями ТОВ «ДІ КОР-БУД» будується майбутнє кафе, розраховане на обслуговування до 300 осіб на добу. За минулий тиждень виконано підбетонну основу, арматурний каркас; стартувало заливання бетонної суміші під ростверк.

Кладку стін, перекриття плитами, улаштування приямків та підготовку підлоги механічної майстерні компанія ТОВ «СМУ-25» завершить вже цього тижня.

І знову таки цього ж тижня ТОВ «Будівельна Компанія» розпочне монтаж серця елеватора – зерноочисної робочої башти.

Поруч із ними працюють будівельники ТОВ «Полтаваспецмонтаж», які в той же час виконають армування покриття перехідної галереї.

Щодо автомобільних ваг, то до кінця тижня ТОВ ВКФ «БУЛАТ» завершить нульовий цикл робіт. А будівництво операторної вагової поруч з ними розпочали будівельники ТОВ «Житлорембуд-НІКА».

Особливі вимоги на нараді було пред’явлено постачальникам бетону. І на це є суттєві причини.

Для облаштування зовнішніх майданчиків термінала необхідно близько 4 тис. кубометрів найякіснішого бетону! Уже багато років компанія надає перевагу саме бетонним шляхам замість асфальтобетонних. Попри постійну інтенсивну експлуатацію, вони давно довели свою надійність та велику зносостійкість. До речі, чому б і державі не перейняти досвід компанії та не витрачати сотні мільйонів бюджетних коштів на вітер?..

За минулий тиждень кількість підрядних організацій перевищила 30, а кількість будівельників – 400 чоловік. До середини травня буде досягнуто кількісного піку, який складе понад 45 будівельних підприємств та 1500 працівників. Особливо ретельно до цього цейтноту готуються місцеві жителі, обмірковуючи, як вони прокормлять та розмістять таку будівельну армію.

Продовжуючи тему фінансової складової, Олексій Вадатурський відзначив у ході наради, що обсяг капіталовкладень у будівництво складе близько 450 млн грн.

Від нинішнього будівництва держава отримає 75 млн грн одного лише податку на додану вартість! Робітникам й інженерно-технічному персоналу, задіяному на майданчику, буде сплачено понад 25 млн грн зарплати!

Варто додати, що під час наради до акваторії термінала вперше підійшов буксир компанії «Прибужанівський», названий на честь розташованої поблизу виробничої філії. Це був пробний рейс, метою якого була перевірки днопоглиблювальних робіт, які проводить компанія.

Пройшовши відстань від Миколаєва до Вознесенська, команда буксира переконалася в поліпшенні судноплавного ходу, зокрема, в збільшенні глибин та радіуса закруглення судна. До речі, таке велике судно було в цих краях вперше. По завершенні періоду нересту роботи будуть продовжені – і завершаться до 01 липня 2016 року.

А вітали нібулонівських моряків учні Олександрівської загальноосвітньої школи, які спеціально приїхали подивитися на процес будівництва та сучасний буксир. Тим паче, що, за словами їх батьків, останній раз судна заходили сюди ще в першій половині 1990-х років…

***

Власний інвестиційний проект компанії реалізовується в низці галузей української економіки, відтак носить комплексний характер й оцінюється в 30 млн доларів США.

18 квітня 2016 року для журналістів міста Олексій Вадатурський провів оглядову екскурсію суднобудівно-судноремонтним заводом «НІБУЛОН», розповівши про це докладніше.

Новозбудований перевантажувальний термінал філії «Вознесенська» буде розрахований на прийом, зберігання й відвантаження на річковий транспорт до 500 тис. тонн зернових та олійних культур на рік. Після завершення будівництва 15 червня 2016 року він стане другим терміналом компанії на річці Південний Буг. У 2011 році, як відомо, компанія ввела в експлуатацію термінал філії «Новоодеська».

«НІБУЛОН» продовжує виконувати власними силами роботи із днопоглиблення Південного Бугу. Відповідно до проекту максимальна глибина суднового ходу після першого етапу робіт складатиме не менше 2,4 м, а судноплавство буде відновлено на ділянці річки загальною протяжністю 134 кілометри.

Ефективно працюючий суднобудівний завод вже у червні введе в експлуатацію перші два несамохідних судна проекту В2000, а до кінця року їх кількість у складі судноплавної компанії «НІБУЛОНу» вже налічуватиме шість.

Для довідки. Судна проекту В2000 спеціально призначені для експлуатації на річці Південний Буг. Їх характеристика: довжина – 71,7 м; ширина габаритна – 17,0 м; висота борту – 3,3 м; осадка при завантаженні – 2,25 м; осадка порожнього судна – 1,8 м; водотоннажність – 2515 т; загальна місткість вантажного трюму – 2850 м³; кількість трюмів – 1; район плавання – внутрішні водні шляхи України. Ці судна будуть працювати в тандемі з буксирами проекту 121. Це дасть змогу за один рейс з одного перевантажувального термінала одним караваном (буксир проекту 121 та 2 судна проекту В2000) транспортувати до 4000 тисяч тонн зерна. Це дорівнює 100 вантажівкам, знятим з автошляхів області.

«Якби вся країна працювала так, як працює «НІБУЛОН», Україну було б не впізнати вже за три місяці, – резюмував Олексій Вадатурський. – Але для цього потрібно, щоб вище керівництво країни, Кабінет Міністрів забезпечили прозорість фінансової сфери, гарантувавши цим, що надійний та патріотично налаштований бізнес матиме кошти, щоб інвестувати в Україну.

У свою чергу, наша компанія дає стабільну роботу тисячам людей, сотням колективів, дозволяємо повірити в себе, в свій потенціал. Тому я переконаний, що разом ми покажемо: в Україні, навіть в нинішніх складних умовах, можна успішно реалізовувати величезні та складні економічні проекти».

Пропонуємо вашій увазі відеорепортаж, зроблений журналістами INSHE.TV.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.