«НІБУЛОН» визнано «Найпривабливішим роботодавцем України в галузі сільського господарства 2019 року»

«НІБУЛОН» визнано «Найпривабливішим роботодавцем України в галузі сільського господарства 2019 року» за результатами міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research.

Глобальне дослідження привабливості бренду роботодавця Randstad Employer Brand Research в 2019 році охопило більше 200 000 респондентів у цілому світі. Цього року до проекту приєдналися дві країни, Норвегія та Україна. Таким чином, число країн-учасниць дослідження досягло 32.

Переможці рейтингу визначалися на основі відповідей 9498 онлайн-опитуваних з листопада 2018 по січень 2019 року. У нашій країні респонденти оцінили 150 найбільших роботодавців з основного списку: 75 українських і 75 міжнародних компаній.

Серед ключових критеріїв оцінювання: приваблива заробітна плата й соціальний пакет, фінансова платоспроможність компанії, репутація, гарантії зайнятості, можливість кар’єрного зростання, соціальна відповідальність, цікава робота, приємна робоча атмосфера тощо. Компанія, що отримує найбільшу кількість балів, вважається найпривабливішою для роботи.

Цьогоріч переможці обиралися в 17 номінаціях за різними галузями. У коло переможців компанія «НІБУЛОН» потрапила разом із такими світовими брендами, як Samsung, Adidas, ArcelorMittal.

Варто зазначити, що «НІБУЛОН» неодноразово визнавався кращим роботодавцем року як на рівні області, так і всієї країни. Компанія відома в Україні не лише завдяки  своїй інвестиційній діяльності, а й соціально відповідальному веденню бізнесу. Протягом багатьох років ТОВ СП «НІБУЛОН» залишається одним із найбажаніших місць роботи як молоді, так і досвідчених фахівців. На сьогодні у компанії працює близько 7,5 тис. професіоналів своєї справи. І з кожним роком ми продовжуємо створювати все нові і нові робочі місця. Зокрема, в цьому році завдяки будівництву перевантажувального термінала філії «Тернівська» (Запорізька обл.), будівництву та введенню в експлуатацію 8 суден, компанією буде створено понад 260 нових робочих місць. На сьогодні «НІБУЛОН» створив такі умови праці на власному суднобудівному заводі і  в судноплавній компанії, що багато хто із заробітчан повертаються працювати із-за кордону до рідної України, на підприємства компанії, в якій цінують свої кадри і несуть відповідальність за кожного. Це є свідченням  того, що ми рухаємося в правильному напрямі. Ми завжди раді запросити до нашої команди тих, хто вміє творчо мислити, має натхнення та бажання працювати.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН