«НІБУЛОН» виплатить орендну плату на Миколаївщині за землю, недоступну для обробітку

«НІБУЛОН» переглянув політику оплати оренди за землю та затвердив нову стратегію розрахунку з пайовиками.

Насамперед було ухвалено рішення про 100% розрахунок з пайовиками філії «Снігурівська» та виплату орендної плати за 2022 та 2023 роки, включно з тими паями, які компанія не має можливості обробляти. Йдеться насамперед про землі Миколаївської області, на яких велися активні бойові дії та відбулося забруднення вибухонебезпечними предметами.

У «НІБУЛОНі» розуміють, у наскільки важкому становищі опинились пайовики Миколаївщини. Відповідальність компанії – підтримати їх у скрутний час.

Крім того, «НІБУЛОН» приводить орендну плату за землю до ринкових цін у тих районах, де вона виявилась нижчою за результатами комплексного аналізу.

З огляду на важке становище територіальних громад Миколаївщини – це ще один крок «НІБУЛОНу» на підтримку пайовиків.

Новини з теми

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.