«НІБУЛОН» відзначив своє 21-річчя благодійною акцією

На питання журналістів, чому саме в такий спосіб компанія вирішила відзначити свій день народження, Герой України, генеральний директор Олексій Вадатурський пояснив дуже просто: Такими вчинками ми дякуємо миколаївській громаді за підтримку

 5 грудня 2012 р. свою 21-шу річницю компанія «НІБУЛОН» вирішила відсвяткувати, презентувавши відділення грудного віку Миколаївської міської дитячої лікарні №2, що на кошти компанії було відремонтоване та обладнане сучасною медичною апаратурою, меблями та побутовою технікою на загальну суму майже півмільйона гривень. На питання журналістів, чому саме в такий спосіб компанія вирішила відзначити свій день народження, Герой України, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський пояснив дуже просто: «Такими вчинками ми дякуємо миколаївській громаді за підтримку та віру в нашу компанію».  

Своє патріотичне ставлення до рідного міста і області «НІБУЛОН» доводить не вперше. Яскраве тому підтвердження – допомога Миколаївській міській дитячій лікарні №2.  14 лютого цього року під егідою Миколаївського міського голови Володимира Дмитровича Чайки відбулась презентація відділення грудного віку Миколаївської міської дитячої лікарні №2, що на кошти компанії «НІБУЛОН» було відремонтоване та обладнане сучасною медичною апаратурою.
 
Як і зазвичай, «НІБУЛОН» вирішив не зупинятись на зробленому. Для створення по-справжньому затишних домашніх умов для дітей та їх батьків вже у квітні було придбано зручні роздягальні, в яких батьки можуть залишити речі, перевдягнутись (раніше вони змушені були віддавати свій верхній одяг родичам), новий холодильник, де вони можуть зберігати продукти, встановлені електроплити, на яких можна приготувати їжу для дітей, тепер є стільці та столи, нові зручні ліжка для маленьких пацієнтів та їх батьків тощо.
 
До благодійної акції, ініційовану компанією «НІБУЛОН», приєднались редакції 5-ти миколаївських газет: «Вечерний Николаев», «Наш город Николаев», «Николаевские Новости», «Рідне Прибужжя» та «Южная Правда». Завдячуючи їх участі була придбана побутова техніка для Миколаївської міської дитячої лікарні №2.
 
«Нам приємно, що Олексій Опанасович не забув про нашу лікарню, зробивши все для забезпечення благоустрою відділення, створивши найкращі побутові умови, підвищивши рівень обстежень, ефективність лікування. Наші працівники та пацієнти щиро вдячні компанії «НІБУЛОН» за цей безцінний внесок», - розповідає головний лікар Олександр Пліткін.
 
Вдячність Олексію Опанасовичу від всієї миколаївської громади висловив і міський голова Володимир Чайка. Володимир Дмитрович підкреслив, що забезпечення захисту прав дитини, створення належних умов життя для найменших українців є одним з першочергових державних завдань на шляху розвитку нашої держави.
 
«Тим більшу цінність має допомога, що сьогодні робить Олексій Опанасович і компанія «НІБУЛОН». Тому ми завжди підтримували та будемо підтримувати «НІБУЛОН», - підкреслив міський голова.
 
«Моя родина, працівники нашої компанії живемо в місті Миколаєві, тому я, як патріот міста, передусім прагну, щоб кожен миколаївець мав змогу користуватись гідним рівнем медичних послуг, а наше майбутнє покоління було здоровим, - зазначає сам Олексій Вадатурський. – Я хочу, аби не було потреби відправляти дитину на лікування до Києва, або за кордон, щоб вона могла отримати першокласне лікування тут – у рідному місті. Ми проаналізуємо, якої ще допомоги потребує лікарня. Адже якщо «НІБУЛОН» бере шефство, то допомагає не раз на рік перед виборами або будь-яким іншим заходом. Наша допомога має системний характер, ми допомагаємо цілеспрямовано і робимо все, аби лікарня, школа або вищий навчальний заклад стали найкращими. Ми за власною ініціативою прагнемо створити всі умови, аби діти з багатих чи бідних сімей, міські чи сільські мешканці мали змогу користуватись однаковим рівнем медицини та освіти. Компанія «НІБУЛОН» поетапно і цілеспрямовано робить все, аби з найменшого віку ми виховували здорове, освічене покоління українців. Адже це – наше майбутнє».
 
Вже 19 грудня, шостий рік поспіль, під егідою Миколаївського міського голови знову відбудеться благодійний вечір з метою збирання коштів для придбання медичного обладнання загальною вартістю 85 тис. грн.  для Миколаївської міської дитячої лікарні № 2.
 
На підтвердження своїх слів Олексій Опанасович пообіцяв, що найближчими днями допоможе лікарні у придбанні даного обладнання,  - можливо, такий вчинок підштовхне інших миколаївських підприємців самостійно проявити ініціативу та допомогти лікарні.
 
«Це відповідь тим, хто називає нас зерноспекулянтами, закидаючи, що «НІБУЛОН» «торгує повітрям». Це відповідь тим, хто звинувачує нас у незаконній діяльності, ініціюючи кримінальні справи проти компанії. Тим, хто підбурює громадськість. Це відповідь тим, хто звинувачує «НІБУЛОН» у розбитих дорогах, хоча насправді наша компанія значно скоротила власні обсяги перевезень автомобільним транспортом, переорієнтувавши свою логістичну систему на водні перевезення. Це відповідь тим, хто звинувачує нас у підвищенні цін на хліб або низьких цінах на сільгосппродукцію для товаровиробників, але ж ми знаходимось у ринкових умовах і маємо орієнтуватись на тенденції міжнародного ринку зерна. Це відповідь тим, хто звинувачує нас в благодійній допомозі школам, лікарням, сільським громадам, запевняючи інших, що наша допомога – це лише PR. Але ж це лише конкретні справи, зроблені нашим колективом. Очевидно, що діти людей, які нас критикують, не навчаються у звичайних школах, не користуються послугами загальнодоступних нашим городянам лікарень і поліклінік. Але коли людина опиняється у звичайній лікарні, коли стикається з хворобою один на один, розуміє, що всі рівні – і багаті, і бідні. Завдяки допомозі компанії «НІБУЛОН» кожен може врятувати своє здоров’я тут, поряд, а не десь закордоном. Кожен має можливість дати власній дитині найкращу освіту в звичайній миколаївській школі. Тим, хто вміє лише критикувати, ми заявляємо, що у нас зовсім інші моральні цінності, ми прагнемо все зробити для людей і бажаємо жити по-новому і краще. Незважаючи ні на які перепони,наша позиція залишається незмінною: ми робили, робимо і будемо продовжувати робити добрі справи. За нас самих це ніхто не зробить. А замість критики пропоную всім приєднатися до наших добрих справ. Не подобається вам допомагати школам чи лікарням, не бажаєте відновити сільський клуб чи дитсадок через те, що цим вже займається «НІБУЛОН», - ініціюйте інший соціальний проект на благо нашій громаді. Адже є безліч нереалізованих соціальних проблем, і, на жаль, так багато людей потребують допомоги або підтримки. Якщо кожен виявить свій патріотизм та надасть гідну допомогу певній миколаївській лікарні чи школі, то наше місто зміниться, а життя кожного миколаївця покращиться», - з такими словами Олексій Опанасович звернувся до всіх підприємців міста Миколаєва.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН