«…Для повного щастя нам не вистачало залізничних вагонів. Ми прийняли рішення і за дуже короткий термін вирішили це питання й вже їх отримали…», – так оголосив про цю новину Олексій Вадатурський на своїй сторінці у фейсбук.
Минув лише тиждень, а 20 вагонів уже надійшли під навантаження на один з комплексів компанії – філію «Смотрич» (Кам’янець-Подільський район, Хмельницька обл.). Оснащене високопродуктивним обладнанням підприємство в максимально короткі терміни здійснив навантаження. І продукція вже відправлена до перевантажувального термінала в місті Миколаїв.
Вагони-хопери бункерного типу для перевезення зерна моделі 19-6869 виробництва ТОВ «Дослідний-механічний завод „КАРПАТИ”» мають сучасні характеристики: вантажопідйомність – 70,5 тонн, об’єм кузова – 120 куб. м. Для порівняння: вагони моделі 19-752, які сьогодні надаються АТ «Укрзалізниця», мають об’єм кузова 94 куб. м.
Тож «НІБУЛОНівські» вагони першими оцінили працівники філії «Смотрич»: «Я в захваті, вони не просто супернові та сучасні, але і дуже гарні та потужні – справжні несамохідні судна, тільки на залізниці. Тепер у нас, елеваторів, що не мають доступу для відвантаження на воду, також є свій флот!», – повідомив директор підприємства компанії Руслан Гурський.
Як зазначає Олексій Вадатурський, донедавна компанія не планувала придбання вагонів, адже, на його думку, насправді вагонного парку в Україні достатньо для того, щоб навіть перевозити в два рази більше збіжжя:
«Тільки оборот вагонів має бути з центра України до порту 3-4 дні (туди і у зворотному напрямку), а не 10-12, як сьогодні. Отож скільки вагонів не додавай, якщо ефективність їх використання не буде покращена, то ситуація не зміниться, а обіг вагонів навіть погіршиться: їх постійно не вистачатиме, і вони перетворяться у склади на колесах», – зазначив він.
Натомість у «НІБУЛОН» за плечима багаторічний успішний досвід організації логістичної інфраструктури в Україні. Сучасні комплекси з приймання і відвантаження компанії здатні максимально ефективно завантажувати вагони, тому оберт маршруту у компанії три дні, тоді як інші використовують вагони в 3-4 рази менш ефективно.Вагони не мають бути просто складом на колеса – а засобом ефективної доставки товару.На думку керівництва компанії, Україні слід перейняти успішний досвід провідних країн світу в організації логістичної інфраструктури. Це стосується не лише залізниці, але й автотранспорту і водних перевезень.
Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»
ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти,
коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо),
які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН»
(nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем
гіперпосилання безпосередньо на
nibulon.com.
Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання
матеріалів.