«НІБУЛОН» відправив власними вагонами першу партію збіжжя

Наприкінці червня генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський повідомив про придбання компанією власних вагонів.

«…Для повного щастя нам не вистачало залізничних вагонів.  Ми прийняли рішення і за дуже короткий термін вирішили це питання й вже їх отримали…»,  –  так оголосив про цю новину Олексій Вадатурський на своїй сторінці у фейсбук.

Минув лише тиждень, а 20 вагонів уже надійшли під навантаження на один з комплексів компанії – філію «Смотрич» (Кам’янець-Подільський район, Хмельницька обл.). Оснащене  високопродуктивним обладнанням  підприємство в максимально короткі терміни здійснив навантаження. І продукція вже відправлена до перевантажувального термінала в місті Миколаїв.

Вагони-хопери бункерного  типу  для перевезення зерна моделі 19-6869 виробництва ТОВ «Дослідний-механічний завод  „КАРПАТИ”» мають сучасні характеристики: вантажопідйомність – 70,5  тонн, об’єм кузова – 120 куб. м. Для порівняння: вагони моделі 19-752, які сьогодні надаються АТ «Укрзалізниця»,  мають об’єм кузова 94 куб. м.

Тож «НІБУЛОНівські» вагони  першими оцінили працівники філії «Смотрич»: «Я в захваті, вони не просто супернові та сучасні, але і дуже гарні та потужні – справжні несамохідні судна, тільки на залізниці. Тепер у нас, елеваторів, що не мають доступу для відвантаження на воду, також є свій флот!», –  повідомив директор підприємства компанії Руслан Гурський.

   Як зазначає Олексій Вадатурський, донедавна компанія не планувала придбання вагонів, адже, на його думку, насправді вагонного парку в Україні достатньо для того, щоб навіть перевозити в два рази більше збіжжя:

«Тільки оборот вагонів має бути з центра України до порту 3-4 дні (туди і у зворотному напрямку), а не 10-12, як сьогодні. Отож скільки вагонів не додавай, якщо ефективність їх використання не буде покращена, то ситуація не зміниться, а обіг вагонів навіть погіршиться: їх постійно не вистачатиме, і вони перетворяться у склади на колесах», – зазначив він.

Натомість у «НІБУЛОН» за плечима багаторічний успішний досвід організації логістичної інфраструктури в Україні. Сучасні комплекси з приймання і відвантаження компанії здатні максимально ефективно завантажувати вагони, тому оберт маршруту у компанії три дні, тоді як інші використовують вагони в 3-4 рази менш ефективно.Вагони не мають бути просто складом на колеса – а засобом ефективної доставки товару.На думку керівництва компанії, Україні слід перейняти успішний досвід провідних країн світу в організації логістичної інфраструктури. Це стосується не лише залізниці, але й автотранспорту і водних перевезень.

    

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.