«НІБУЛОН» відновлює судноплавство: вперше за чверть століття до м. Вознесенська прийшов вантажний флот

24 серпня 2016 року Україна відзначила річницю із дня проголошення незалежності. Її ровесник, компанія «НІБУЛОН», цей урочистий день відсвяткувала по-своєму символічно.

Як було анонсовано раніше, вантажний флот компанії здійснив перший рейс до м. Вознесенська Миколаївської області! Буксир «Переяславський» разом із несамохідним судном NBL-030 розпочали роботу на Південному Бузі вище м. Нова Одеса, виконавши рейс за маршрутом: перевантажувальний термінал у м. Миколаєві – філія «Вознесенська» – перевантажувальний термінал у м. Миколаєві.

Витративши на тривалий за відстанню перехід менше доби, несамохідне судно прийняло у свої трюми 2 тис. тонн пшениці врожаю 2016 року, вирощеного на полях нібулонівських філій. Загальний час завантаження склав менше восьми годин. Після повернення в Миколаїв зерновий вантаж із судна було вивантажено для подальшого формування товарних партій.

За словами Євгена Ігнатенка, директора судноплавної компанії «НІБУЛОНу», у річницю своєї незалежності Україна фактично отримала в подарунок від компанії 134 км судноплавних шляхів на Південному Бузі. «В останній раз вантажний флот поблизу м. Вознесенська місцеві жителі бачили в 1991 році. Наші сучасні буксири, несамохідні судна для людей ще в дивину, але вони швидко до них звикнуть. Адже у період навігації Південний Буг в цих краях буде працевлаштованим щодня!», – додає він.

Прихід нібулонівського флоту до м. Вознесенська також засвідчив подальше розвантаження автомобільних доріг області. Так, один такий рейс дозволив зняти з доріг 80 вантажівок. В подальшому флот компанії ходитиме до Вознесенська караванами, із двома несамохідними суднами, перевозячи на один рейс по чотири тисячі тонн зерна. А це – мінус 160 вантажівок з доріг за один раз!

Окрім того, в найближчі роки обсяги зернових та будівельних вантажів (пісок, щебінь тощо), які «НІБУЛОН» перевозитиме річкою Південний Буг, сягнуть 1 млн тонн або понад 42 тисячі вантажівок.

Сьогодні вже можна констатувати, що компанія «НІБУЛОН» завершила реалізацію ключової частини інвестиційного проекту з відродження річки Південний Буг як головної транспортної артерії Миколаївщини, а саме: роботи із поліпшення судноплавних умов водної магістралі, а також будівництво сучасного перевантажувального термінала.

Та попри це, для комфортної роботи нібулонівського флоту ще є деякі перепони. Зокрема, це… браконьєрські сітки, розставлені вздовж річки, що істотно заважають проходженню флоту та можуть створювати аварійні ситуації. З огляду на це, Євген Ігнатенко анонсував, що керівництво компанії буде ініціювати проведення зустрічей, круглих столів із керівниками рибогосподарських підприємств Миколаївщини.

«Інвестиційна діяльність «НІБУЛОНу» приносить зиск простим громадянам по всій країні: у вигляді податків, соціальних програм, створених робочих місць та розвитку інфраструктури. Тому ми вкотре наголошуємо та звертаємося до кожного: для розвитку компанії, для процвітання України «НІБУЛОНу» просто не потрібно заважати. Все інше ми зробимо власними силами», – завершив він.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.