«НІБУЛОН» у ТОП-50 експортерів

ТОВ СП «НІБУЛОН» увійшло до рейтингу Forbes «50 головних експортерів України 2022».

У своєму рейтингу Forbes визначив 50 компаній, які дали змогу вистояти українській економіці у 2022 році в умовах повномасштабної війни. ТОП-50 складають експортери у таких галузях, як агропромисловий комплекс, гірничо-металургійний комплекс, ІТ, машинобудування, FMCG, енергетика та інші галузі.

Незважаючи на блокування звичних експортних маршрутів через Чорне море та річку Дніпро, «НІБУЛОНу» вдалось налагодити експорт й зайняти четверту сходинку з-поміж експортерів українського збіжжя.

«НІБУЛОН» доклав усіх зусиль, щоб максимально використати доступні нечорноморські канали експорту, включаючи зміну маршрутів наземним та залізничним транспортом, а також розпочав будівництво термінала в м. Ізмаїл.

Наша компанія й надалі буде шукати альтернативні рішення для забезпечення зв’язку українських фермерів із міжнародними ринками та для збереження глобальної продовольчої безпеки.

З рейтингом можна ознайомитися за посиланням.


Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.