«НІБУЛОН» та «ОТП Лізинг» уклали договір лізингу на вагони придбані у 2019 році

У червні 2019 року ми повідомили про придбання нових вагонів-хоперів бункерного типу для перевезення зерна моделі 19-6869. Вагони вантажопідйомністю 70,5 тонн та об’ємом кузова 120 куб. м. були збудовані ТОВ «Дослідний-механічний завод „КАРПАТИ”». У рамках минулорічної угоди ми придбали 108 вагонів і більше не плануємо їх купувати.

– Позиція нашої компанії була, є і буде незмінною – в «Укрзалізниці» достатньо парку вагонів. У цілому будувати вагони не потрібно, бо це шлях у нікуди, а приватний сектор і економіка не повинні розхльобувати через непрофесійність керівництва «Укрзалізниці» у прийнятті рішень. Це одна з афер, коли приватний сектор втягують у будівництво вагонів, щоб відволікти увагу від неспроможності вирішення проблеми ефективного використання вже існуючого вагонного парку. Оборот маршруту у нашої компанії три дні, тоді як інші використовують вагони в 3–4 рази менш ефективно. Вагони мають бути не просто складом на колесах – а засобом ефективної доставки товару, – зауважив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

 – Оскільки ми продовжуємо інвестувати у різні напрями, зокрема у будівництво флоту, перевантажувальних терміналів і т. п., придбані у 2019 році вагони були використані нами для залучення додаткових грошових коштів. Таким чином, у лютому поточного року компанія «НІБУЛОН» уклала договір лізингу зі своїм багаторічним партнером – ТОВ «ОТП Лізинг», – додав керівник компанії. 

На сьогодні власними вагонами з філій на перевантажувальний термінал компанії в Миколаєві ми вже перевезли більше 135 тис. тонн збіжжя.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН