«НІБУЛОН» та «КРЕДИТВЕСТ БАНК» підписали реструктуризацію умов кредитного договору

Цього тижня «НІБУЛОН» та АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» (АТ «ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК») підписали реструктуризацію умов кредитного договору.

Відповідно до досягнутих домовленостей термін дії кредитного договору було пролонговано на 6 років.

АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК», який належить до турецької фінансової групи Altinbas Holding A.S., є одним із перших банків з іноземним капіталом у кредитному портфелі «НІБУЛОНу», який підписав реструктуризацію фінансових зобов’язань компанії.

««НІБУЛОН» та АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» співпрацюють ще з 2016 року, зокрема й у межах спільного проєкту України та Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для МСП та установ з середньою капіталізацією». Тому допомога нашого давнього партнера в умовах війни для нас надзвичайно цінна. Рішення «КРЕДИТВЕСТ БАНК» щодо реструктуризації є прикладом дієвої підтримки міжнародної фінансової спільноти, яка спрямована на забезпечення життєдіяльності української економіки та України в цілому», – коментує Ірина Левківська, фінансова директорка «НІБУЛОНу».

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.