«НІБУЛОН» спустив на воду четвертий буксир проекту POSS-115

Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду вже четвертий лінійний буксир проекту POSS-115, що є завершальним із чергової серії суднобудівних замовлень цього проекту, передбачених виробничою програмою на 2018-2019 рр.

Хрещеною матір’ю призначеного для проведення караванів несамохідних суден по Дніпру та БДЛК новозбудованого буксира NIBULON-11 стала працівниця малярно-ізоляційної дільниці Гутнікова Зінаїда, яка саме займалася його ізоляцією та фарбуванням. Після виконання добудівних робіт та успішного проведення всіх випробувань судно буде введено в експлуатацію. Таким чином, буксирний флот судноплавної  компанії «НІБУЛОН»  налічуватиме 10 лінійних буксирів проекту POSS-115, буксири NIBULON-5 та NIBULON-6 цього проекту, були першими повнокомплектними суднами, які були збудовані на нібулонівській верфі у 2014 році.

Перший буксир нової серії з 4 суден проекту POSS-115 було урочисто закладено генеральним директором компанії Олексієм Вадатурським і Президентом України Петром Порошенком 23 травня 2018 року під час урочистостей з нагоди відкриття масштабних міжнародних виставок «Суднобудування-2018» і «Водний транспорт» на суднобудівному заводі «НІБУЛОН». Судна зазначеного проекту мають довжину  37,2 м, габаритну осадку 2,54 м, сумарнупотужність  головних двигунів 1880 кВт (близько 2500 к. с.) та швидкість в 11 вузлів. Серед постачальників основного обладнання  буксира такі відомі компанії світу, як Mitsubishi (головні двигуни), Volvo-Penta (дизель-генератори), Rolls-Royce (гвинто-рульові колонки), Viessmann (водогрійний котел),  DMT (палубне обладнання) та ін.

Зі спуском завершального, четвертого, буксира проекту POSS-115 суднобудівники компанії матимуть можливість повністю зосередитися на будівництві найбільшого за довжиною кранового судна класу "річка-море" за 25 років незалежної України – самохідного 140-метрового плавкрана зі сховищем для зберігання ємністю 13 400 куб. м, спуск якого  має відбутися вже в квітні цього року.  Паралельно з цим  виконуються добудівні роботи  на трьох буксирах проекту POSS-115, проводиться поточний ремонт флоту судноплавної компанії «НІБУЛОН», а також продовжується реконструкція потужностей заводу.

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.