«НІБУЛОН» спортивний

7 жовтня відбулися перші змагання з міні-футболу серед підрозділів ТОВ СП «НІБУЛОН», які проходили на базі спорттовариства «Динамо».

Окрім різних соціально направлених проектів, пріоритетними для компанії є  й ті, які спрямовані на гармонійний та всебічний розвиток особистості кожного працівника, розвивають не лише тіло, а й збагачують духовно. Змагання такого типу – приклад того, як дозвілля працівників стає частиною життя самого підприємства, особливо коли йдеться про спорт. Спортивні змагання дають змогу багатьом розкрити потенціальні можливості, відкрити для себе нові захоплення, а також згуртувати колектив, розвиваючи командні якості.

Також такого роду змагання не могли лишити байдужими рідних та друзів учасників команд, які прийшли підтримати своїх фаворитів, підігріваючи дух перемоги футболістів.

У змаганнях брали участь чотири команди: «Центральний апарат-1» (капітан Славінський В. С., заступник генерального директора з торгівлі), «Центральний апарат-2» (капітан Ушаньов В. В., фахівець відділу економічної безпеки), «Перевантажувальний термінал» (капітан Акімочкін Д. Ю., докер-механізатор на навантажувально-розвантажувальних роботах), «Суднобудівно-судноремонтний завод» (капітан Мушенков Р. М., головний механік).

Незважаючи на дощову погоду, команди показали всі свої можливості, і з рахунком 5:2 перемогу у змаганнях вибороли учасники команди перевантажувального термінала, отримавши кубок та диплом за І місце. Друге і третє почесні місця посіли відповідно команди «Центральний апарат-2» та «Центральний апарат-1».

Учасник переможної команди Андрій Архипов (заступник директора перевантажувального термінала), розповідаючи про секрети виграшної стратегії, виокремлює дві рівноцінні складові: гра в пас та фортуна, оскільки усі команди показали якісну гру.

«Ці змагання стали викликом для нашої команди: з одного боку нам вдалося забити 6 голів, і в той же час ми пропустили 6 м’ячів. Треба провести ґрунтовну роботу над помилками і весною в новому чемпіонаті отримати перемогу» – впевнений віце-капітан команди «ЦА-1» Микита Токар, фахівець відділу зовнішньоекономічних  зв’язків  та маркетингу.

Ділиться враженнями від змагань з міні-футболу й їх організатор та учасник Валерій Ушаньов: «Сьогоднішні емоції та захват важко передати словами, гра вже закінчилась, а мене все ще не покидає відчуття того, що зараз маю перехопити м’яча, забити гол… Я думав, що дощ нам стане на заваді, але насправді ми його навіть не помічали, така сильна енергетика вирувала  на ігровому полі. Перемогу сьогодні отримав сильніший, але це має насторожити терміналівців, адже тепер у інших команд з’явився дієвий стимул рости та ще більше тренуватися».

Проникнувся змагальною енергетикою й Олексій Опанасович Вадатурський, який, будучи футбольним фанатом, теж відвідав змагання. Він був вражений тим, як учасники віддаються грі, боряться за перемогу: «Якби так самовіддано грала українська збірна з футболу, то перемог на нашому рахунку точно побільшало б».

Ці змагання засвідчили сильнішого, а хто переможе наступного разу – покаже час, адже уже планується проведення весняного кубку з міні-футболу, і охочих помірятися силами більшає. Ця гра відкрила рахунок щорічним змаганням з міні-футболу серед підрозділів ТОВ СП «НІБУЛОН».

Можна сказати, що футбол перестав бути просто захопленням для співробітників підприємства: збірна команда під назвою «НІБУЛОН» брала участь у міських змаганнях із футзалу. Проходять товариські матчі і між командами суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» та іншими підприємствами суднобудівної галузі. Крім того, кожного року проводяться турніри з міні-футболу серед філій підприємства,  таких як «Чигирин», «Золотоніська», «Решетилівська», «Кам’янка», «Сухорабівська» та інші.

А поки – формуються нові команди, тренуються гравці, підвищуючи професіоналізм, а уболівальники готують кричалки за улюбленців!

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН