«НІБУЛОН» спільно з TopLead дослідить вплив війни на довкілля

«НІБУЛОН» долучився до великого дослідження про вплив війни на навколишнє середовище України та Європи. Світ має знати про наслідки, оперувати цифрами та фактами під час обговорення питань відновлення!

Ми, як ніхто інший, розуміємо, якого нищівного впливу завдає країна-агресор не тільки економіці й інфраструктурі країни, а й навколишньому середовищу.

- Через підрив Каховської ГЕС південь України опинився на межі техногенної катастрофи, екологічні наслідки якої будуть незворотними не лише для України, а й для всієї європейської спільноти. Годі й говорити про відсутність судноплавства й можливості транспортувати вантажі більш екологічним видом транспорту на роки.

- Забруднення вибухонебезпечними об’єктами завдало колосальної шкоди полям, степам, лісам та біорозмаїттю країни. Так, загальна площа території, яку потрібно розмінувати компанії, складає близько 25,5 тис. га, що становить майже 30% земельного банку «НІБУЛОНу». Кожен замінований гектар української землі має прямі наслідки для глобальної продовольчої безпеки, адже це 4 тис. тонн незібраного врожаю зернових або 8 тис. тонн незібраного врожаю кукурудзи.

До початку повномасштабного вторгнення «НІБУЛОН» регулярно проводив заходи щодо попередження вичерпання природних ресурсів, що є невід’ємною складовою стандарту екологічного добробуту компанії. Зараз під час війни ми продовжуємо рухатись уперед у відповідності до наших цінностей і стратегії сталого розвитку. Власними силами розміновуємо поля, аби забезпечити продовольчу безпеку, й водночас робимо все можливе, аби кожен злочин було зафіксовано.

Дослідження реалізується командою TopLead спільно з Міністерством захисту довкілля та природоохоронних ресурсів України й польським виданням Gazeta Wyborcza і буде презентовано на EU Green Week в Брюсселі, Конференції ООН зі зміни клімату СОР28 тощо. Якщо ви зацікавлені в отриманні результатів дослідження, заповніть форму на сайті: https://www.topleadprojects.com/preorderecomain?fbclid=IwAR3yvfwGg-DBUJPe98agEqxKT4zffH3CVh3ZXK1QwTqM6Ho1afk-foaT0U4

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.