«НІБУЛОН» – серед лідерів зі сплати податків у агросфері України

Компанія сумлінно сплачує податки до бюджетів різних рівнів, тим самим підсилюючи розвиток громад та України протягом усіх 30 років незалежності.

ТОВ СП «НІБУЛОН» неодноразово визнавався сумлінним великим платником податків в Україні, адже компанія дотримується принципу прозорості ведення бізнесу та відповідального виконання власних податкових зобов’язань.

За підсумками 2021 року компанія сплатила 829,38 млн грн податків і зборів до бюджетів різних рівнів, із яких 150,39 млн грн складає податок на прибуток. Зокрема:

- 334,33 млн грн сплачено до місцевих бюджетів громад;

- 495,05 млн грн компанія спрямувала до державного бюджету України.

Податкові надходження «НІБУЛОНа» є насправді вагомим внеском для розвитку територіальних громад, де розташовані підрозділи компанії, а це – 69 громад у 13 областях України. До складу цих ОТГ входять 1760 населених пунктів, в яких проживають більше 2 млн громадян. При цьому для більшості із цих громад податки підприємства складають основну дохідну частину місцевих бюджетів та дозволяють втілювати життєво необхідні соціальні проєкти.

Окрім того, компанія дбає про навколишнє середовище, підтримує медицину, освіту, а також реалізує власну програму соціальної відповідальності «НІБУЛОНівський стандарт» у громадах, де розташовані наші підприємства. А втілення власного інвестиційного проєкту з відродження річок Дніпро та Південний Буг як головних транспортних артерій України на сьогодні дозволяє переорієнтувати більше 4 млн тонн вантажів на рік з автомобільних на водні шляхи. Це означає, що лише в 2021 році українськими дорогами проїхало на 172 тис. вантажівок менше, ніж це могло бути. А за весь час роботи «НІБУЛОНівського» флоту автошляхи розвантажено на понад 1 млн вантажівок.

Тому вже давно став аксіомою вираз: куди приходить «НІБУЛОН» – туди приходять розвиток і позитивні зрушення для громад.

Для держави своєчасне та відповідальне надходження податків від підприємств також має надважливе значення, зокрема в процесі формування та виконання державного бюджету. Для прикладу, лише на Миколаївщині сплачені компанією податки щороку дозволяють державі забезпечити виплату пенсії кожному 10-му пенсіонеру області.

Щороку «НІБУЛОН» підтверджує статус великого платника податків у агросфері України та соціально відповідального бізнесу, що дбає про розвиток країни, сплачуючи до 1 млрд грн податків і зборів на рік до бюджетів різних рівнів. Завдяки неухильному дотриманню принципів прозорості, відкритості та відповідальності згідно із всіма законодавчими нормами і вимогами «НІБУЛОН» регулярно відзначається у рейтингах авторитетних агентств та перемагає у різних номінаціях як сумлінний великий платник податків України.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.