«НІБУЛОН» розвіює сумніви щодо інвестиційної привабливості України: підприємство відвідала Рада директорів ЄБРР

27 вересня в рамках візиту до України Рада директорів Європейського банку реконструкції та розвитку в повному складі відвідала філію «Градизьк» компанії «НІБУЛОН» (Полтавська область), що збудована за підтримки саме цього міжнародного фінансово-кредитного інституту.

Під час візиту гості мали змогу познайомитися із виробничим процесом підприємства компанії, а саме: роботою лабораторії, вагового комплексу, автомобілерозвантажувача, установки з очищення стічних вод і т. д. Якісне обладнання, новітні технології, самовіддана команда працівників, які знають і люблять своє діло – усе це не могло залишити гостей байдужими. Компанія «НІБУЛОН»  впевнено йде до поставлених цілей, і це складно не помітити.

«Якщо в когось є сумніви щодо інвестиційної привабливості України – відвідайте щось таке! Річковий термінал «НІБУЛОН» у Градизьку Глобинського району на Полтавщині… Таких проектів має бути більше!» – зазначив на своїй сторінці у Фейсбуці заступник директора ЄБРР Артем Шевалев.

 «НІБУЛОН» має гарну двадцятип’ятирічну кредитну історію. Незважаючи на непростий для нашої країни час, компанія зберігає високу довіру першокласних європейських банків, іноземних фінансових інститутів та партнерів. Підприємство співпрацює з багатьма провідними міжнародними фінансовими установами, серед яких МБРР, ЄБРР, ЄІБ та МФК.

Європейський банк реконструкції та розвитку і компанію «НІБУЛОН» об’єднує  давня і надійна співпраця.  Нагадаємо, що 14 липня 2017 року піч час урочистого відкриття нового перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН» у Голій Пристані Херсонської області  ЄБРР підписав з компанією угоду про розширення синдикованого кредиту в розмірі 90 млн доларів. 

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН