«НІБУЛОН» розширює співпрацю в азіатсько-тихоокеанському регіоні

З 2 по 3 березня 2016 р. у Сінгапурі відбулася одна з ключових подій у сфері міжнародної торгівлі зерном – Міжнародна конференція «Global Grain Asia». Цього року захід об’єднав більше 300 провідних учасників ринку та міжнародних експертів.

За словами організаторів конференції, сучасний світовий ринок зерна демонструє нестабільність і мінливість. У таких умовах увага світу особливо має бути звернена на ситуацію в азіатсько-тихоокеанському регіоні.

«Дійсно, за останні два-три роки азіатські споживачі поступово нарощували свою частку в експорті українського зерна, витісняючи за багатьма позиціями ринки, які до цього часу в цих сегментах вважалися традиційними (це передусім країни Близького Сходу та Північної Африки), – розповідає учасник конференції, менеджер з оптової торгівлі зерновими культурами Володимир Славінський. – Так, зокрема, у цьому маркетинговому році країни азіатсько-тихоокеанського регіону виявилися лідерами серед споживачів української пшениці. Китай є одним з найбільших споживачів кукурудзи у світі. Щороку «НІБУЛОН» нарощує обсяги співпраці з країнами цього регіону. Так, у цьому маркетинговому році ми здійснювали поставки до Таїланду, Індонезії, Філіппін та Китаю».

Питання місця причорноморського збіжжя на азіатсько-тихоокеанському ринку стало одним з найактуальніших на цьогорічній «Global Grain Asia».

«Українське зерно відоме у світі, тому до нашої компанії була особлива увага. Сьогодні у світі нас сприймають як українську компанію, яка є надійним партнером, готовим до серйозної співпраці. Багатьох учасників конференції вразив широкий спектр діяльності нашої компанії. Адже більшість знають «НІБУЛОН» як експортера, а тут ще і суднобудування, і відродження судноплавства, і зведення річкових портів. Відразу стає зрозуміло, що керівництво такого підприємства мислить комплексно та інвестує значні кошти у стратегію розвитку», – додає Володимир Славінський.

Його колега Дмитро Фурда також зазначив, що деякі компанії завітали на конференцію спеціально заради зустрічі з представниками компанії «НІБУЛОН». «Участь у таких конференціях дає нам можливість знайомити регіональних трейдерів та кінцевих споживачів з брендом компанії «НІБУЛОН», який вже багато років асоціюється у світі з якісною зерновою та олійною продукцією українського виробництва, яку компанія успішно поставляє до більш ніж 60-ти країн світу», – додав він.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН