«НІБУЛОН» розпочинає новий 2020/21 маркетинговий рік з рекордів

Липень 2020 року відзначився відразу двома рекордами для судноплавної компанії «НІБУЛОН». Річками транспортовано майже 453 тис. т вантажів та відвантажено на експорт на зовнішньому рейді Миколаївського морського порту без суднозаходів в м. Миколаїв 387 тис. т збіжжя. Ці показники є найбільшими за весь час діяльності компанії у розрізі місяців.

Таким чином, завдяки роботі флоту компанії усього за місяць на українські автошляхи не виїхало близько 19 тис. вантажівок. Саме така кількість транспортованого річками збіжжя не зайшла в Кременчук, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв та інші населені пункти країни. Минаючи їх, ці вантажі були відправлені далі за контрактами. Це наш конкретний вклад у збереження українських автодоріг.   

У перший місяць нового маркетингового року «НІБУЛОН» перевіз внутрішніми водними шляхами 452 935 т вантажів. Попередній максимум становив  419 853 т у травні 2019 року. Південним Бугом транспортовано 173 723 тис. т вантажів, Дніпром – 279 212 тис. т вантажів. 

Маємо й найбільше досягнення з відвантаження збіжжя на експорт – 387 267 т. Цей показник не перевищувався з жовтня 2019 року у 338 344 т. Протягом липня «НІБУЛОН» найбільше експортував пшеницю, ячмінь та кукурудзу.

У судноплавній компанії наголошують, що досягнення рекордних позначок у роботі флоту – це результат постійного системного розвитку підприємства. Саме реалізація комплексної інвестиційної програми «НІБУЛОНа» щодо відродження українських річок як транспортних артерій з кожним роком дозволяє констатувати все нові рекорди. Так, у 2019/20 маркетинговому році, незважаючи на коронакризу та інші перепони, внутрішніми водними шляхами транспортовано рекордних понад 3,8 млн тонн різноманітних вантажів. На експорт відвантажено 4,9 млн т зернових і олійних культур, що робить три останні маркетингові роки найкращими в історії компанії.

Проте це зовсім не межа. Уже наступного року у планах транспортувати річками 4,5-5 млн то вантажів для експорту до 6 млн т збіжжя. 

- Такі безпрецедентні показники роботи уже в перший місяць нового маркетингового року дають підстави стверджувати, що 2020/21 маркетинговий рік стане найкращим в історії компанії. Адже компанія продовжує рухатися вперед, розвиватися та втілювати глобальну стратегію логістики підприємства в масштабах країни з переміщення вантажів «з колес на воду». Також фахівці підприємства постійно працюють над оптимізацією роботи флоту підприємства, формуючи ефективніші баржо-буксирні склади, максимально використовуючи вантажомісткість несамохідних суден залежно від наявних рівнів води на річках, – розповідає Олександр Тарановський, заступник директора судноплавної компанії з економіки.

До нового аграрного сезону «НІБУЛОН» збудував та відкрив перше підприємство на Дніпропетровщині – філію «Зеленодольська» (Дніпропетровська обл.), яке працює на повну і на сьогодні відправило річкою на експорт уже більше 18 тис. т вантажів. Тепер компанія має 13 потужних підприємств, розташованих на Дніпрі та Південному Бузі, які дають доступ аграріям з усієї України до сучасної інфраструктури зернового ринку та змушують українські річки працювати. 

Має компанія й налагоджену логістику. На власному суднобудівному заводі «НІБУЛОН» розбудовує найсучасніший та найпотужніший український флот, який сьогодні налічує вже 79 судна. Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням суднобудівних проєктів, зокрема будують судна з більшою вантажомісткістю та потужніші буксири. Так, суттєвим поповненням стали несамохідні стометрові судна вантажомісткістю по 5000 тонн  (пр. В5000), багатоцільові буксири потужністю 3500 к. с. (пр. Т3500). А також вінець «НІБУЛОНівського» флоту – самохідний плавучий кран пр. П140 NIBULON MAХ, найдовше кранове судно класу «річка-море», збудоване за роки незалежності України. Це потужне судно обладнане двома крановими частинами продуктивністю 18 000 т/добу та двома вантажними трюмами вантажомісткістю 13 400 куб. м і здатне підвищити річні обсяги перевалки вантажів флотом компанії на 2-3 млн т/рік.

Також реалізація актуальної суднобудівної програми компанії у 2020 році поповнила флот чотирма несамохідними суднами пр. В1500, які призначені для перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів. Саме вони візьмуть на себе незернові вантажі, вивільнивши інші несамохідні судна для транспортування збіжжя.

Загалом за час діяльності судноплавної компанії «НІБУЛОН» внутрішніми водними шляхами транспортовано більше 19  млн тонн вантажів, а отже, дороги країни розвантажено на понад 790 тис. вантажівок.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.