«НІБУЛОН» розпочав новий аграрний сезон

Виробничі філії нашого підприємства приступили до ранньовесняного підживлення озимих пшениці, ріпака та ячменю.

Цьогоріч початок польових робіт відбувся у стандартні календарні терміни. Завдяки сприятливим погодним умовам виробничі підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН» активно проводять перше підживлення озимих культур селітрою аміачною.

Перше ранньовесняне підживлення є аграрним заходом, що визначає рівень врожайності озимих зернових культур. Воно спрямоване на відновлення та нарощування вегетативної маси рослин, і своєчасність його застосування істотно впливає на врожайність озимих.

У планах аграріїв провести підживлення озимої пшениці на загальній площі 8,5 тис. га, озимого ячменю – на площі 1 тис. га та озимого ріпака – на 3 тис. га. На сьогодні роботи виконані на площі 7 тис. га, що становить 60% від загального плану. Так, внесення добрив практично завершене на Півдні та в Центрі й розпочато на підрозділах Західного регіону. Одразу після завершення цієї технологічної операції на запланованих площах аграрії готуватимуть техніку для проведення ранньовесняного боронування.

Наразі земельний банк «НІБУЛОНа», на якому ведеться господарська діяльність, становить 51 тис. га. Через повномасштабне вторгнення компанія втратила 25,5 тис. га земель, з яких більша частина знаходиться в Луганській обл., а близько 5,5 тис. га потребують розмінування в Снігурівському р-ні (Миколаївська обл.). Втім у компанії активно готуються до проведення робіт з розмінування, щоб мати можливість посіяти ярий клин на Снігурівщині вже поточного сезону.

Наші аграрії мають оптимістичні прогнози щодо врожайності на посівних площах. Окрім того, в перспективах на цей аграрний сезон у «НІБУЛОНі» розглядають можливість часткового оновлення парку сільськогосподарської техніки, впровадження ERP-систем та ряд інших організаційних заходів для покращення виробничих результатів.

Новини з теми

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

«НІБУЛОН» придбав 13 сівалок від HORSCH

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.