«НІБУЛОН» розбудовує нову логістичну систему в Україні

У найближчі роки логістика компанії практично повністю буде переорієнтована на водний транспорт. З’єднати річкові термінали з сільгосптоваровиробниками в радіусі 80-100 км «НІБУЛОН» планує завдяки найсучаснішому в Україні автопарку.

Як повідомлялося раніше, у цьому році компанія придбала 60 нових тягачів Mercedes, Volvo і Scania. 27 липня 2017 року в родинному колі «НІБУЛОНівців» відбулась презентація нового парку вантажних автомобілів компанії «НІБУЛОН».

«Сьогодні не просто свято компанії «НІБУЛОН». Сьогодні свято всієї України,  – наголосив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський. – Це свято перемоги кращого рівня якості. Всі ми знаємо і кожен день бачимо, який великий в Україні автопарк і скільки вантажівок переміщується щодня нашими автошляхами. Але мало хто замислювався над тим, що серед цих автомобілів усього 1% віком до двох років. Автомобільний парк України – один з найстаріших серед країн світу, ми займаємо одне із останніх місць по якості і кількості нових авто. Це просто немислимо, що у сучасній європейській країні, якою ми себе вважаємо, рідкістю вважається те, що компанія може дозволити собі закупити 60 нових європейських автомобілів».

За словами Олексія Вадатурського, автопарк компанії «НІБУЛОН» сьогодні є кращим та найсучаснішим в Україні: «Зазвичай такі авто випускаються виключно для країн Європи і є незвичними для пострадянського простору, але сьогодні вони прийшли в Україну. Автомобілі випущені з конвеєрів заводів кращих країн світу в травні, червні, липні цього року і адаптовані до умов і автошляхів нашої країни».

«Вдячний вам за вибір на користь автомобілів Mercedes-Benz, – наголосив заступник   генерального   директора  з  продажу комерційної  техніки  ПАТ  «Автокапітал»  генерального  представництва Daimler AG в Україні Вадим Постригань. –   Переконаний, сьогодні ми знаходимося на початку великого спільного шляху, адже для Mercedes кожен знаковий клієнт – це нова перемога. І повірте, для нас «НІБУЛОН»  – це дуже знаковий клієнт. Нам дуже приємно, що автомобілі з трипроменевою зіркою будуть впізнавати на автошляхах завдяки напису «НІБУЛОН». Я впевнений, що ви зробили правильний вибір, адже  даний автомобіль Actros п’ять разів визнавався кращою вантажівкою у Європі і є одним із найбільш високотехнологічних вантажних автомобілів у світі в цілому. Я впевнений у нашому спільному успіху: ви будете задоволені роботою, а ми будемо пишатися, що така відома компанія як «НІБУЛОН» використовує автомобілі Mercedes-Benz».

Оновлення автопарку компанії «НІБУЛОН» машинами, що вийшли з конвеєру в 2017 р. сприятиме зниженню навантаження на дорожні шляхи та збереженню екології довкілля, завдяки тому, що маса порожнього автопоїзду в середньому на 2 тонни менша за масу аналогічного автопоїзду попередніх років випуску або популярного на вітчизняних автошляхах КАМАЗа з причепом, або на 8,5 тонн – ніж маса МАЗа в зчіпці. Завдяки полегшеній конструкції машин можливо додатково перевозити 2 тонни вантажу, що в свою чергу дає можливість зняти з доріг кожну десяту машину. До того ж всі машини обладнані коробкою передач «робот», що дає можливість зменшити вплив водія на стиль керування та витрати палива автотранспортом. Для порівняння – у завантаженому стані машини марки Mercedes витрачають 25 л пального на 100 км, що майже в 1,5рази  менше за витрати інших іномарок попередніх років випуску, і вдвічі менше за витрати КАМАЗів та МАЗів. Також сучасний автопарк обладнаний системою SCR, завдяки якій  шкідливі для навколишнього середовища оксиди азоту NOx під дією високої температури розкладаються на нешкідливі воду і азот. Для порівняння – КАМАЗ чи МАЗ при витраті 1 т палива викидає 31,4 кг діоксиду азоту, спричинюючи забруднення атмосфери, тоді як сучасний автопарк, завдяки використанню особливого реагенту AdBluе (32,5% розчин карбаміду), зводить до мінімуму шкідливість цих викидів, перетворюючи їх на азот та воду, тим самим дбаючи про чистоту повітря та дотримання екологічних стандартів.

Цього дня кращим водіям компанії «НІБУЛОН» були вручені ключі від автомобілів виробництва компанії Mercedes та Volvo.

«Вітаю наших кращих водіїв і бажаю їм залишатися зразковими на автомобільних шляхах. Кожен підтвердить, що наші водії працюють без перевантаження автомобілів, адже компанія «НІБУЛОН» – законослухняна та дисциплінована. І ми закликаємо всіх суб’єктів господарювання наслідувати нас в цьому,» –  підкреслив Олексій Вадатурський. 

 Метою компанії є максимальне переорієнтування вантажних перевезень на річки. Вже сьогодні «НІБУЛОН» транспортує 2 млн тонн зерна на рік річками України, а в найближчі роки перевезення по воді складатимуть 4-6 млн тонн щорічно. 

 «Ми хочемо стати ближче до кожного сільгосптоваровиробника і надати можливість кожному українському аграрію транспортувати свій врожай безпосередньо річками України. Наш найсучасніший в Україні автопарк покликаний оптимізувати логістику перевезень зернових вантажів. Враховуючи те, що перевантажувальні термінали компанії збудовані максимально близько до виробників сільгосппродукції, ці автомобілі працюватимуть у радіусі 80-100 км безпосередньо з сільгосптоваровиробниками,  –  пояснює Олексій Вадатурський. – За великим рахунком, про це має піклуватися Міністерство інфраструктури. Але оскільки воно цим не займається, ми самотужки взялися за розбудову ефективної системи логістики в Україні: відродженням річок як транспортних артерій, їх днопоглиблення, будівництво сучасного флоту.

За його словами, на цьому «НІБУЛОН» не спиняє свою масштабну роботу з розвитку річкової логістики в Україні. Вже сьогодні  компанією розглядаються плани з будівництва нових перевантажувальних терміналів у Дніпропетровській, Запорізькій, а також Херсонській областях, де існує дуже потужна зацікавленість обласної влади у залученні інвестицій у розвиток регіону.     

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН