До Дня памяті та примирення

До Дня пам'яті та примирення

«НІБУЛОН» – роботодавець року

Компанія «НІБУЛОН» стала переможцем конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва» у номінації «Кращий роботодавець». Уже протягом декількох років наше підприємство визнають кращим роботодавцем серед багатьох номінантів за результатами різних конкурсів і рейтингів обласного, всеукраїнського та навіть міжнародного рівнів.

Так, 4  вересня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців щорічного міського конкурсу, приуроченого до Дня підприємця та спрямованого на виявлення найкращих представників підприємницьких структур, що створюють сприятливий клімат для налагодження співробітництва органів місцевого самоврядування, громадських організацій та установ для подальшого розвитку малого і середнього підприємництва в місті.

Вітаючи гостей і учасників заходу, очільник міста Олександр Сєнкевич  наголосив, що всі учасники, а особливо переможці конкурсу є гордістю міста та потужною рушійною силою у розбудові економічної складової Миколаєва, а також вручив грамоти і нагороди переможцям.

З 1991 року і до сьогодні одним із головних завдань компанії «НІБУЛОН» залишається розбудова економіки України та створення робочих місць для своїх громадян. Кожен рік компанія росла і створювала все більше робочих місць по всій країні, у тому числі й місті Миколаєві. Зараз у компанії працює понад 7 тис. фахівців, що у своїй промові зазначив заступник генерального директора з торгівлі Володимир Славінський:

 - Від імені усієї компанії «НІБУЛОН» я щиро дякую за таку почесну нагороду, що стає визнанням важливості справ, які ми робимо кожного дня. Хотілося б зазначити, що саме забезпечення якісних, насправді європейських умов праці та створення нових робочих місць для нашої компанії  є пріоритетним завданням.

Окрім того, Володимир Славінський анонсував  масштабну подію для компанії та всієї України, яка уже 20 вересня цього року відбудеться на території суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» – міжнародний форум TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019 та міжнародна виставка, присвячена суднобудуванню. Тож, користуючись нагодою, заступник гендиректора запросив на захід представників депутатського корпусу, очільників міста та всіх охочих.

Зазначимо, що в квітні цього року ТОВ СП «НІБУЛОН» визнано «Найпривабливішим роботодавцем України в галузі сільського господарства 2019 року» за результатами міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research, що охопило більше 200 000 респондентів у цілому світі. У коло переможців наша компанія потрапила разом із такими світовими брендами, як Samsung, Adidas, ArcelorMittal.

Протягом майже трьох десятків років компанія «НІБУЛОН» залишається одним із пріоритетних місць роботи для молодого покоління  та вже дорослих високопрофесійних фахівців. Для компанії це показник вірно вибраного вектору руху і розвитку. Ми завжди готові залучити до нашої команди тих, хто вміє творчо мислити та натхненно працювати.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН