«НІБУЛОН» реконструює заводський сліп, що дозволить спускати 100-метрові судна

На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» триває масштабна реконструкція потужностей підприємства. Так, після введення в експлуатацію в цьому році двох нових цехів власного суднобудівно-судноремонтного заводу, компанія взялася за перебудову сліпу, що дозволить спускати 100- метрові судна.

Наразі    завершуються    роботи    з будівництва дев’ятої та десятої  стапельних колій сліпу,  проводиться їх вирівнювання. Паралельно з цим виконується будівництво і двох підйомно-спускових колій, зокрема  засипка під водою щебеневої подушки, їх улаштування.

Завершується на причалі і зведення будівлі  управління  підйомно-спусковими та стапельними коліями, яке буде не звичайним, а у вигляді буксира, зі справжніми ілюмінаторами, якорем тощо. Така будівля не тільки стане символічною прикрасою суднобудівного заводу, а й, сподіваємося, предметом особливої уваги гостей підприємства.

Будівельні роботи на суднобудівному заводі виконують перевірені партнери компанії, такі як «НК БУД», «Гідротехмонтаж», «Южелектромонтаж», ФОП Кондратюк,  ПП «Владікос», «Світлолюкс-електромонтаж», а також працівники заводу. Усього на будівництві задіяно близько 100 людей.

Першим із оновленого сліпу заводу на початку 2018 року зійде перше несамохідне судно проекту В5000, довжина якого становить 101 м.

У планах компанії «НІБУЛОН»  – збудувати додатково ще п’ять колій, що дасть можливість будувати та спускати на воду судна довжиною до 140 м. Саме таку довжину за проектом має самохідне вантажне судно проекту П-140, вантажомісткістю 10 000 т та з двома крановими частинами, будівництво якого заплановане на наступний рік.

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН