«НІБУЛОН» провів серію мітапів «Сильніші разом» у Полтавській області

Минулого тижня фахівці центрального офісу «НІБУЛОНу» відвідали потужності компанії в Полтавській області й провели мітапи «Сильніші разом» на філіях «Глобинська», «Скороходівська» та «Мар’янівська».

Разом із майже 100 представниками приватних і комунальних сільськогосподарських підприємств регіону вони обговорили всі нагальні проблеми галузі та зокрема поточні питання партнерства з «НІБУЛОНом» у наступному сезоні.

Традиційно на початку зустрічі представники «НІБУЛОНу» розказали про вплив війни на обсяги експорту та логістичні витрати компанії та поділилися планами подальшого розвитку. Також увага була приділена питанню тарифів на послуги. Так, «НІБУЛОН» планує запровадити індивідуальний підхід до кожного поклажодавця, пропонувати аграріям варіант комплексних розцінок на надання послуг, цікаві умови й тарифи, які будуть залежати від об’єму та виду продукції.

Окрема тема виступів була присвячена нововведенням, які мають на меті спростити співпрацю з контрагентами, а саме: впровадження електронного документообігу «Арі Птах» та тестування мобільного застосунку «Кабінет фермера».

Основний час зустрічі був відведений саме спілкуванню з аграріями. Кожен із них мав змогу висловити свої зауваження, поділитись проблемами та внести пропозиції щодо подальшої співпраці з «НІБУЛОНом».

Руслан Гурський, регіональний директор «НІБУЛОН»:

«Полтавщина завжди була серед лідерів з виробництва основних сільськогосподарських культур. Ми плануємо активно працювати з місцевими аграріями, щоб забезпечувати всю Україну зерном.

Ми розуміємо, наскільки останній рік був важким для фермерів. Зростання цін на пальне, транспорт, відсутність електроенергії через обстріли не могли не вплинути на роботу місцевих підприємств. Тому будемо робити все від нас залежне, щоб співпраця з «НІБУЛОНом» була зручна та вигідна кожному нашому партнеру.

За результатами зустрічей ми вже окреслили коло пріоритетних завдань і проблем, над усуненням яких будемо найближчим часом працювати.

Для нас дуже цінно, що на наше запрошення відгукнулось так багато давніх та потенційних майбутніх партнерів. Я хочу подякувати всім за конструктивний діалог та за відвертість. Запевняю вас, що такі зустрічі стануть традиційними, і сподіваюсь, допоможуть нам налагодити ще більш тісні та плідні відносини».


Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.