«НІБУЛОН» провів день відкритих дверей для миколаївських ЗМІ на перевантажувальному терміналі

29 березня компанія «НІБУЛОН» організувала для представників ЗМІ день відкритих дверей на перевантажувальному терміналі з перевалки зернових та олійних культур у Миколаєві.

Мета такого заходу  – показати стан будівництва елеваторного комплексу у складі перевантажувального термінала ємністю 43 тис. тонн, у тому числі й гідротехнічної споруди – вантажного причалу, де наразі проходить бетонування останньої ділянки 11 секції, а також поставлену нову сількогосподарську техніку, зокрема сім нових тракторів Fendt 1038 VARIO, які «НІБУЛОН» придбав за зовнішньоекономічним контрактом із німецькою компанією AGCO International GmbH,  та вісім із 22 білоруських тракторів МТЗ 952.3.

Традиційно, коли компанія будує чергові об’єкти в різних областях України, кожного тижня на будівельних майданчиках проводяться виробничі наради під головуванням генерального директора Олексія Вадатурського та за участі його заступника з будівництва Сергія Беседіна, представників обласних і районних адміністрацій, підрядних організацій і ЗМІ, у тому числі і з Миколаєва.

Однак при будівництві елеваторного комплексу в Миколаєві такі наради не практикувалися, оскільки, по-перше, для нас це повсякденна робота, тож ми постійно на місці координуємо роботу з підрядниками, а робочі наради проходять під головуванням заступника гендиректора з будівництва Сергія Беседіна. По-друге, основний етап будівництва припав на зимовий період. До того ж, наше підприємство дуже часто відвідують гості різного рівня, що ми регулярно разом із ходом будівництва елеваторного комплексу  висвітлюємо на корпоративному сайті та офіційній сторінці компанії у Фейсбуці.

Користуючись стабілізацією погодних умов,  керівництво компанії «НІБУЛОН» вирішило продемонструвати  побудований за досить короткий час об’єкт, де на сьогодні вже підключено все технологічне та транспортне обладнання, проведено пусконалагоджувальні роботи і необхідні випробування. А зважаючи на те, що прогнози віщують нам гарні погодні умови, найближчим часом буде закінчено і благоустрій цього об’єкта: будуть висаджені, як і на всіх інших підприємствах компанії дерева,  газон і т. п.

Окрім того,  представникам ЗМІ показали також місце, де 25 березня через недбалість працівника однієї із підрядних організацій (ТОВ «ЕВРОСТРОЙМОНТАЖ»), задіяної у будівництві елеваторного комплексу, загорілися транспортерна стрічка вимкненої від напруги суднонавантажувальної машини Telestack, про що зазначалося на сайті компанії. Оскільки стрічка гумова, то це й стало причиною значного задимлення, а відповідно, і  перебільшення інформації у місцевих ЗМІ, які з метою привернення уваги до своїх ресурсів писали про нібито «масштабну пожежу» та «горіння термінала», «автонавантажувача» і т. п.

Для того, щоб заспокоїти і громадськість, і професіональний світ, і всіх, хто небайдужий до діяльності нашої компанії, «НІБУЛОН» продемонстрував  гостям відновлену суднонавантажувальну машину. Так, спеціалісти компанії провели технічне обслуговування і відновили весь функціонал обладнання. Відповідно до технічного регламенту зараз відбувається прокрутка і випробовування окремих систем Telestack на холостому ходу з подальшим випробуванням обладнання під навантаженням. Усі роботи виконувалися під пильним наглядом спеціалістів із охорони праці та пожежної безпеки. 

Тож у компанії все добре, перевантажувальний термінал працював і працює у штатному режимі, у тому числі й суднонавантажувальна машина.

Компанія у досить короткі терміни повністю ліквідувала наслідки недавнього локального загорання обладнання та висловлює вдячність усім людям, які брали в цьому участь і всім тим, хто нас підтримував.

«Звертаємося до журналістів з проханням у подальшому не шукати сенсації у таких дрібницях. Ми завжди  відкриті до будь-яких коментарів, і про цю подію зокрема було оперативно повідомлено на сайті компанії і у Фейсбуці.  А злостивцям  наполегливо рекомендуємо не радіти з таких ситуацій, а, насамперед, думати за себе і робити щось корисне для країни», – зазначив Олексій Вадатурський.

Від нас у ці важкі дні для України буде йти тільки позитив. За нашою компанією майбутнє наших людей і партнерів у  різних галузях: сільгоспвиробництві, торгівлі, суднобудуванні, постачанні, машинобудуванні, матеріально-технічному забезпеченні тощо. Кращі представники цих галузей є надійними партнерами компанії, за що ми їм вдячні. 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.