«НІБУЛОН» продовжує збільшувати найсучасніший флот в Україні

Зараз у роботі у суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» знаходяться сім суден. Фахівці займаються будівництвом двох нових замовлень та обслуговуванням і ремонтом п’яти одиниць флоту компанії.

Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» чи не єдине в Україні підприємство, яке сьогодні  спеціалізується на повнокомплектному будівництві суден і плавспоруд до 140 метрів. Глибока реконструкція, будівництво нових сучасних виробничих цехів, потужний верстатний парк та обладнання від найкращих постачальників з усього світу, а також професійний колектив з майже 1000 суднобудівників дозволяє компанії самостійно оперативно та якісно виконувати всі види робіт – від порізки металопрокату до виготовлення меблів, ізолювальних і фарбувальних робіт, пусконалагодження електрообладнання і обладнання автоматизації, трубопровідних, корпусних, механо-слюсарних робіт і технологічного супроводу. Паралельно з будівництвом нових суден підприємство займається й ремонтними та проєктно-конструкторськими роботами.

Детальніше про будівництво нових суден.

Шосте несамохідне судно пр. NBL-91 (зам. 10041)

Міцний корпус замовлення повністю сформовано. Наразі триває випробування його на герметичність, а також фарбування перевірених сухих відсіків судна.

На замовленні уже встановлено практично усе необхідне палубне та якірно-швартовне обладнання. Проводяться й внутрішні роботи – монтуються трубопроводи, електрослюсарне насичення.  

Готові й кришки люкових закриттів для двох трюмів ємністю 5050 куб. м, тому на замовленні встановлюється необхідне насичення під них, а самі кришки проходять чистку та фарбування. 

Четвертий буксир модернізованого пр. 121М (зам. 10044)

Добудівні роботи на судні вже добігають кінця. Повністю облаштовано сучасними меблями та обладнанням житлові та нежитлові приміщення буксира, змонтовано необхідні  системи у машинному відділенні. У рубці спеціалісти завершують підключення пульта управління, до здачі готують й усе електричне обладнання та головний розподільчий щит. Після цього стартують випробування усіх загальносуднових систем судна. Найближчим часом замовлення також буде передано замовнику.

Сьогодні флот компанії є найсучаснішим в Україні і налічує 82 судна різного класу та призначення. Завдяки його ефективній роботі «НІБУЛОН» докорінно змінив логістику – з автошляхів на річки. Тепер кожного року компанія демонструє нові рекордні показники з перевезення вантажів українськими внутрішніми водними шляхами. А за весь час діяльності водою транспортовано близько 20,8 млн тонн різноманітних вантажів.

Напрацювавши значний досвід у цій сфері, сьогодні компанія пропонує і вам змінити свою логістику та створити власний флот, або ж провести якісний ремонт суден

Телефон для довідок: (0512) 67-57-54

Електронна адреса: secretar-ssz@nibulon.com.ua

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.