«НІБУЛОН» продовжує традицію перевезення смугастих вантажів флотом

13 та 14 серпня на вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбуватиметься завантаження несамохідного судна компанії 300 тоннами стиглих і смачних херсонських кавунів, зібраних з полів місцевих господарств.

14 серпня несамохідне судно NBL-003 разом з буксиром «Нодарі Чантурія» вирушить у п’ятий ювілейний смугастий рейс, а вже 20 серпня вантаж прибуде на перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у Переяславі. Звідти солодкі ягоди потраплять прямісінько до торговельних залів столичних супермаркетів торгової мережі «Сільпо» підприємства «Fozzy Group».

Перевезення херсонських ягід вже стало доброю традицією для компанії та довгоочікуваною подією для жителів столиці. П’ятий рік поспіль смачні херсонські кавуни відправляються до Києва безпосередньо «НІБУЛОНівським» флотом. А свій початок традиція бере з 2017 року, коли компанія долучилася до пілотного проєкту Агентства США з міжнародної допомоги USAID «Створення ефективного логістичного ланцюга постачання плодово-овочевої продукції». Тоді вперше за останні 15 років від причалу у Голій Пристані відчалило несамохідне судно з 300 тоннами солодкої ягоди. Ця подія буквально підірвала інформаційний простір і стала топ-новиною інформагенцій та соціальних мереж, а «кавуни з баржі» в супермаркетах були просто нарозхват. Не менш масштабними були всі наступні відправки баштанних.

Варто зазначити, що завантаження/розвантаження баштанної продукції є досить кропіткими процесами. Кавуни вантажаться не насипом, що могло б спричинити 10-13 % механічних пошкоджень, а обережно вручну складаються у картонні контейнери євростандарту, розміщені на піддонах у вантажівці. На річковому терміналі в Голій Пристані краном завантажують піддони у трюми несамохідного судна. У закритому судні водним шляхом обережно і чітко за графіком «НІБУЛОН» доставляє неушкоджений товар у порт призначення. У такий же спосіб піддони з контейнерами розвантажують краном і відразу завантажують у рефрижератори. А незабаром ягоди тішитимуть покупців.

Існує чималий попит на транспортування овочів і фруктів із півдня України. «НІБУЛОН» має необхідний досвід та потужності (13 річкових перевантажувальних терміналів та сучасний флот) для виконання навантажувально-розвантажувальних робіт і забезпечення доставки якісної і натуральної плодоовочевої продукції в інші області України. Втім ефективне завантаження внутрішніх водних шляхів можливе лише за умови створення конкурентних умов для перевізника у порівнянні з іншими видами транспорту.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.