«НІБУЛОН» продовжує розширювати номенклатуру вантажів для водних перевезень

Так, у рамках співробітництва з ТОВ «Метінвест Шіппінг» вантажним флотом компанії, окрім металопродукції, з порту «Южний» до м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.) перевезено вже понад 16 тис. тонн гірничої продукції, а саме вугілля.

Компанія «НІБУЛОН» продовжує нарощувати обсяги річкових перевезень та урізноманітнювати вантажі для транспортування. Так, у рамках співробітництва з ТОВ «Метінвест Шіппінг» вантажним флотом компанії, окрім металопродукції,  з порту «Южний» до м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.) перевезено вже понад 16 тис. тонн гірничої продукції, а саме вугілля.  

Зокрема упродовж липня-листопада компанія «НІБУЛОН» за договором з «Метінвест Шіппінг»  планує  транспортувати щомісячно близько 48 тис. тонн металопродукції та вугілля. Таким чином, враховуючи, що вантажомісткість одного вагона становить в середньому 67 тонн, завдяки послугам компанії з водних перевезень за 5 місяців цього року буде вивільнено 3585 вагонів.

На сьогодні судноплавна компанія «НІБУЛОН», окрім зерна, займається перевезенням й інших вантажів. Так, у 2017 р. нібулонівський флот доставив херсонські кавуни до Києва, а у  квітні цього року річкою було транспортовано першу партію українського металу, а також будівельні матеріали (палі) на філію «Кременчуцька» (Полтавська область) та 11 тис. тонн піску для виробництва бетону з Очакова до Миколаєва.

Переорієнтування перевезень сільськогосподарської, металургійної, гірничої продукції та будівельних матеріалів на внутрішні водні шляхи дозволить не лише розвантажити автомобільні шляхи країни, що запобігатиме руйнуванню дорожнього покриття, а й  зняти навантаження на залізницю і скоротити дефіцит рухомого складу на українському ринку. Річкові ресурси – величезний потенціал нашої країни, який дозволяє не тільки оптимізувати логістику.

Таким чином, ТОВ СП «НІБУЛОН» активно переорієнтовує свої вантажні потоки на водний транспорт, щорічно збільшуючи обсяги перевезень внутрішніми водними шляхами. Як недавно зазначалося, у  2017/18 маркетинговому році компанія довела обсяги річкових перевезень вантажів до 2,5 млн тонн на рік, завдяки чому українські дороги було розвантажено на понад 108 тис. вантажівок. 

 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.