«НІБУЛОН» продемонстрував Голові Верховної Ради України міць національного суднобудування

28 липня суднобудівна верф «НІБУЛОНа» прийняла Дмитра Разумкова, Голову Верховної Ради України, який прибув до Миколаєва з робочим візитом, та народних депутатів України від Миколаївщини.

Олексій Вадатурський, генеральний директор компанії, разом із Володимиром Жмуром, директором ССЗ «НІБУЛОН», та Михайлом Заворотченком, директором судноплавної компанії, познайомили гостей із потужним підприємством. Розповіли про технічні принципи роботи заводу, пройшлися сучасними виробничими цехами, побачили та піднялися на сучасний флот компанії, а також поспілкувався із суднобудівниками.

Гості мали змогу побачити маневрову виставу, яку влаштував для них портовий буксир-штовхач проєкту Т-410, та роботу унікального земснаряду «Миколаївець», який спеціалізується на днопоглибленні річок.

Дмитро Разумков особисто побачив потужності суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», побачив суднобудівну міць країни. Гордість підприємства – кращий колектив суднобудівників, якому сьогодні під силу будувати флот із алюмінію та чорного металу, водночас будувати не тільки для України, а й для іноземних країн. Також компанія займається навіть тематикою безпеки України – допомагає в ремонті кораблів задля посилення морської безпеки нашої держави.

У ході розмови Олексій Вадатурський вкотре озвучив представникам влади наявні проблеми у суднобудівній та інфраструктурній галузях, які роками потребують вирішення на державному рівні. Генеральний директор у присутності народних депутатів від Миколаївщини Олександра Пасічного, Олександра Гайду та Артема Чорноморова передав усі необхідні звернення Голові Парламенту, додавши відповідні попередні звернення до Президента і вищого керівництва держави.

У компанії мають сподівання на реальні кроки влади щодо покращення умов для діяльності українських суднобудівників та судноплавців, адже сьогодні вони фактично знаходяться в умовах виживання. А вирішення піднятих на зустрічі проблем дозволить забезпечити умови для створення багатьох таких підприємств, як компанія «НІБУЛОН», щоб Україна була морською державою, а не країною біля моря.

Голова Парламенту висловив свою позицію з піднятих питань та підтримав шлях розвитку і ефективного використання розгалуженої мережі річок України. Він відмітив недосконалість прийнятого Закону «Про внутрішній водний транспорт», який почне діяти з 1 січня 2022 року, та наголосив на готовності плідної співпраці в питаннях підтримки українських суднобудівників у законодавчому полі. Зокрема було обіцяно, що при відкритті нової сесії Верховної Ради будуть розглядатися додаткові правки стосовно врегулювання цих питань.

Компанія «НІБУЛОН» завжди була, є і буде відкритою для співпраці з будь-якого рівня чиновниками, проведення будь-яких нарад на підприємствах, демонстрації будь-яких практичних обґрунтувань, які допоможуть Україні стати великою суднобудівною країною, великою морською країною зі своїм сучасним військовим флотом. Це велика тема для розгляду на РНБО.

Олексій Вадатурський офіційно запрошує Міністра фінансів Сергія Марченка, Голову бюджетного комітету Юрія Арістова, Голову транспортного комітету Юрія Кісєля, Голову парламентської фракції політичної партії «Слуга народу» Давида Арахамію і всіх народних депутатів перейняти успішний досвід розвитку нашої компанії, щоб поширити його та впровадити на весь український флот.

«Україна процвітатиме і ствердиться лише тоді, коли ми будемо за неї боротися!», – зазначає у своєму дописі на фейсбуці генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.