«НІБУЛОН» – приклад втілення результативної стратегії

Днями перевантажувальний термінал та суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» відвідали студенти обліково-фінансового факультету Миколаївського національного аграрного університету.

Екскурсію у рамках навчальної дисципліни «Аналіз господарської діяльності» за тематикою «Аналіз логістичних можливостей підприємств» провів Сергій Калкутін, заступник генерального директора з логістики компанії «НІБУЛОН».

Крокуючи перевантажувальним терміналом, екскурсанти дізнались більше про основні напрями діяльності компанії та послідовність процесів зі збіжжям, яке потрапляє на підприємство. Візуалізація кількох процесів, а саме: розвантаження несамохідного судна, яке доставило вантаж з філії «Вознесенська» (Миколаївська обл.), й завантаження судна закордонного плавання, стала кращим свідченням автоматизованості процесів, оперативності й масштабності робіт.

- На сьогоднішній день дуже важливо, щоб студенти бачили практичну складову реалізації виробничих процесів. «НІБУЛОН» якраз і є тим прикладом, який поєднує в собі аспекти втілення ефективної логістичної та економічної стратегії. Я думаю, що молодь має бачити і розуміти, які можливості є сьогодні у виробничій галузі, та якими можуть бути її результати, говорить викладачка економічного аналізу МНАУ Ольга Вишневська.

Практичну цінність візиту відзначає й студентка МНАУ Марина Василенко:

- Досвід успішної компанії дозволяє суттєво розширити коло знань щодо логістичної та експортної діяльності, результативної співпраці та досвіду активного розвитку аграрної компанії.

Одразу після побаченого на терміналі гості мали змогу ознайомитись і з роботою суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», де вони на власні очі побачили, які етапи проходить лист металу перш ніж стати деталлю, частиною секції, а згодом і сучасним повнокомплектним судном.

- На підприємствах дуже гарна організація праці. Минула лише година від початку нашої екскурсії, а нам вже провели два інструктажі. Про суднобудівне майбутнє Миколаєва відзначу, що місто має всі необхідні для цього передумови та перспективи. Однак держава має бути зацікавлена в відродженні суднобудування та підтримці такого потужного інвестора, як «НІБУЛОН», ділиться міркуваннями четвертокурсниця Наталія Жовта.

Приємним доповненням до усього побаченого та почутого для гостей стала екскурсія на борт флагмана «НІБУЛОНівського» флоту 140-метрового самохідного плавкрана NIBULON MAX. У навігаційній рубці екскурсантів гостинно зустрів капітан та охоче відповів на запитання, які цікавили гостей.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.