«НІБУЛОН» прийняв делегацію підприємців Саксонії (ФРН)

Миколаївські підприємства компанії «НІБУЛОН» відвідала бізнес-делегація федеральної землі Саксонія (Німеччина). Візит відбувся за ініціативи Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області.

У складі делегації – представники бізнесу Саксонії у різних галузях промисловості на чолі з уповноваженим представником департаменту сприяння економіці Саксонії д.т.н. Манфредом Ліблем. Супроводжували німецьку сторону президент РТПП Миколаївської області Ігор Катвалюк та начальник відділу сприяння підприємництва та розвитку бізнесу РТПП Миколаївської області Тетяна Астахова. 

До Миколаєва іноземні гості завітали уже вдруге з метою встановлення ділових зв’язків і налагодження довгострокових партнерських відносин, а також задля знайомства з провідними підприємствами області. 

Спочатку делегація відвідала перевантажувальний термінал для перевалки зернових та олійних культур, де директор підприємства Олександр Лепко розповів гостям про принципи, специфіку його роботи та реальні досягнення «НІБУЛОНа» щодо створення системи закупівлі, обробки зерна, відвантаження його на річковий флот та ін., показав сучасну виробничо-технологічну лабораторію та зерносховища, загальна ємність яких сьогодні становить 173 тис. тонн. Оцінила німецька сторона й той факт, що збіжжя на підприємство доставляється річковим вантажним транспортом та залізницею.

З особливою цікавістю гості знайомилися із суднобудівно-судноремонтним заводом «НІБУЛОН». Директор підприємства Володимир Жмур розповів про історію створення та реконструкцію суднобудівної верфі, а також поділився планами щодо наступного етапу її модернізації. Далі делегація оглянула виробничі потужності заводу, зокрема металообробну дільницю, дільницю очищення та ґрунтування металу з лінією консервації металу Rösler, механо-слюсарну дільницю та збірно-секційний цех. 

– Так, дуже добре, що підприємство розбудовується, модернізується, що зводяться судна. Дуже оптимістичні відчуття тут панують, відчуття розвитку підприємства. Цим дійсно варто пишатися, – розповідає Маріанна Міхалк, менеджер з продажів фірми ORCHIDEE Europe BVBA (виробництво протипожежних засобів).

Вразив усіх й флот компанії, який сьогодні налічує 77 одиниць, зокрема гості побачили буксири проєкту POSS-115 та несамохідні судна проєктів NBL-90, NBL-91, BN, B2000, які розташувалися в акваторії перевантажувального терміналу.

Також іноземним гостям випала нагода взяти участь у робочому спуску новозбудованого несамохідного судна проєкту В1500. Усі присутні уважно спостерігали за традиційним процесом розбивання об борт пляшки шампанського й після цього оплесками привітали суднобудівну команду з черговим досягненням.

–  «НІБУЛОН» відомий в Європі і усьому світі. Те, що ми сьогодні бачили в реальності, це все доказ того, що тут добре налагоджено виробництво.  На першому місці для мене порядок, який тут панує, а друге – це дуже гарне обладнання, яке встановлене у цехах. Чистота, всюди чистота. А це свідчить про те, що на підприємстві все організовано. Я можу додати лише одне: Україна як держава має пишатися власником та керівником цього підприємства, який тримає все в порядку. Роль особистості в історії тут чітко проходить однією лінією, – стверджує Ігорь Крупка, співвласник ТОВ «Пайрокул», яке є партнером ССЗ «НІБУЛОН» з постачання протипожежних засобів (компанія є ексклюзивним представником німецького виробника ORCHIDEE Europe BVBA в Україні).

– Я третій день в Україні, й екскурсія для мене була насправді дуже цікавою. Завод сучасний, новий, дійсно видно, що підприємство завантажене роботою. Це вражає, – ділиться враженнями Ерік Зігмунд, представник  фірми Edelstahlwerke Schmees GmbH (сталеливарня).

У цей день у Миколаєві відбувся Коопераційний форум за участі представників бізнесу Саксонії, представників органів влади, місцевого самоврядування та підприємств Миколаївської області задля налагодження економічного співробітництва. Участь у заході взяли й представники «НІБУЛОНа». У результаті переговорів фахівці компанії та німецька сторона  обмінялися контактами та обговорили напрями можливого співробітництва.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.