«НІБУЛОН» презентує оновлене портфоліо послуг лабораторних досліджень

Чи варто витрачати час та кошти на посередній сервіс та послуги, результати яких викликають сумніви? Особливо, якщо від цього залежить ваш успіх на глобальному ринку. Обирайте «НІБУЛОН» для лабораторних досліджень – обирайте якість!

Виробничо-технологічна лабораторія перевантажувального термінала – справжня гордість компанії, яка за оснащенням не має аналогів в Україні.

Тут, у триповерховому лабораторно-адміністративному корпусі, створено всі умови для отримання швидких і точних результатів при визначенні якості зернових, зернобобових та олійних культур. На високоточному обладнанні від провідних світових виробників працюють висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом. Це вони засвідчують якість українського збіжжя та проводжають його в дорогу до світових ринків. Це вони забезпечують точність випробувань за допомогою найсучасніших методів, таких як атомно-абсорбційна спектрофотометрія, імуноферментний аналіз, хроматографічні, молекулярно-генетичні та радіологічні випробування.

Дізнайтесь більше про лабораторні послуги перевантажувального термінала «НІБУЛОНу» за посиланням.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь, будь ласка, за тел.: +38 (0512) 58 04 46 або на E-mail: drobina@nibulon.com.ua.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.