«НІБУЛОН» працює не просто для завтрашнього дня, а на перспективу: керівництво компанії провело зустріч із представниками Херсонської морської державної академії

9 жовтня до «НІБУЛОНа» завітали представники Херсонської морської державної академії.

9 жовтня до «НІБУЛОНа» завітали представники Херсонської морської державної академії – Сергій Дудченко, директор Херсонського морського спеціалізованого тренажерного центру та Олександр Соловей, начальник відділу організації практики, дипломування та працевлаштування ХДМА та провели зустріч з очільником компанії «НІБУЛОН» Олексієм Вадатурським.

Головною темою зустрічі «НІБУЛОНа» з Херсонською морською державною академією стало обговорення питань працевлаштування молоді до судноплавної компанії на сучасний «НІБУЛОНівський» флот, а також проходження практики.

Окрім цього, гостям було організовано екскурсію миколаївськими підприємствами компанії, вони познайомилися із суднобудівно-судноремонтним  заводом та перевантажувальним терміналом для перевалки зернових та олійних культур, а також побували на «НІБУЛОНівських» суднах  і самостійно оцінили умови потенційного місця роботи для своїх випускників.

На ССЗ «НІБУЛОН» представників ХМДА зустріли Дмитро Горбенко, директор підприємства, Андрій Волік, заступник генерального директора з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства й Лариса Бурик, заступник генерального директора з персоналу. Найперше відвідувачам показали основні виробничі потужності суднобудівної верфі та розповіли про напрями її роботи, активну реконструкцію та модернізацію, а також про планову завантаженість заводу роботою на три роки вперед, що неабияк приємно здивувало гостей. Після чого пройшлися стапельним майданчиком підприємства, де активно тривають будівельні роботи, а також побували на сліпі.

Перевантажувальний термінал також вразив гостей. Їм розповіли про специфіку та принципи його роботи, про повний цикл обслуговування транспорту, який заходить на територію термінала, показали й славнозвісні куполи-зерносховища, що забезпечують унікальну технологію високоякісного зберігання зерна.

Проте, експертів морського ВНЗ особливо зацікавили уже готові судна, які збудувала «НІБУЛОНівська» верф. Гості побували на буксирі-кантувальнику проєкту Т3500 «НІБУЛОН-100» та 140-метровому плавкрані NIBULON MAX, де відвідали побутові кімнати, капітанську рубку, машинне відділення та інші приміщення й познайомилися з системами управління суден.

- NIBULON MAX – це судно, у яке я вклав душу. Я особисто брав участь у вирішенні всіх питань пов’язаних з його будівництвом від самого початку і до введення в експлуатацію. І які б ситуації не виникали, ми  невідкладно аналізували їх та робили усе, що тільки можна, для їх швидкого та ефективного вирішення. На останніх етапах я особисто займався оздобленням й комплектацією судна. Головною моєю метою було зробити NIBULON MAX комфортним для людей, і тому було надважливо зробити все вчасно та якісно. Серед  наших працівників навіть є фахівці, які в свій час будували й авіаносці, і вони зауважують різницю умов проживання екіпажу на різних суднах. Приходять до нас й досвідчені моряки, щоб попрацювати дійсно на якісних та комфортних суднах. Також не рідкість для нас і молодь, яка, побачивши наш флот та попрацювавши на суднах, ні з чим не може порівняти такі комфортні умови, – розповідає генеральний директор «НІБУЛОНа» Олексій Вадатурський у ході перемовин.

Приємно зазначити, що під час огляду суден поза увагою викладачів не залишилося жодної деталі. Але особливої окраси їхнім враженням додало суднове обладнання 140-метрового NIBULON MAX та його внутрішнє оздоблення.

- Сьогодні досить проблемно побачити на українських суднах новітнє і потужне обладнання. А у вас воно таке усе. Особливо вражає і той простір на судні, який ви створили для комфортної роботи та проживання членів екіпажу. Ми працювали у багатьох світових компаніях, і всюди будують судна з пріоритетом максимально ефективної завантаженості простору, жертвуючи комфортом, але у вас ми побачили, що це можна поєднати. На цьому судні дійсно приємно працювати! NIBULON MAX, з точки зору організації простору, це абсолютно світовий рівень! І чого варте справжнє дерево в інтер’єрі, а не пластик, як у всіх інших, – зауважує Сергій Дудченко, директор ХМСТЦ ХДМА.

«НІБУЛОН» – це дійсно бажане місце роботи, як серед молоді, так і серед досвідчених фахівців. У цьому на власні очі переконалися й представники Херсонської морської державної академії. Наприкінці зустрічі гості із задоволенням подякували Олексію Вадатурському та фахівцям компанії за приділений час та цікаву екскурсію й Сергій Дудченко додав:

- Нам було надзвичайно приємно побувати на ваших підприємствах. Ми дійсно приємно здивовані. Всі ми знаємо, в якому стані знаходиться суднобудування у нашій країні, але те, що ми побачили у вас – дійсно відрадно і дає надію! Вкрай позитивні емоції огортають нас, відразу видно, що «НІБУЛОН» працює не просто для завтрашнього дня, а на перспективу. Саме цього сьогодні й потребує Україна!

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН