«НІБУЛОН» повернув 65% земельного банку Снігурівської філії в економіку

Відділ розмінування «НІБУЛОНу» провів нетехнічне обстеження територій на площі 3 532 га, що складає 65% земельного банку філії «Снігурівська».

Протимінна діяльність на цій філії триває вже близько чотирьох місяців, і за цей час команда саперів встигла провести нетехнічне обстеження майже десятої частини потенційно забрудненого ВНП земельного банку компанії.

Також команда розмінувальників протягом місяця пройшла додаткову підготовку за фахом «Сапер розмінування» й отримала відповідні сертифікати державного зразка.

Для розширення сфери своєї діяльності наші демайнери зібрали весь необхідний пакет документів і розпочали процес проходження сертифікації за такими напрямами протимінної діяльності гуманітарного розмінування: «Технічне обстеження», «Розмінування вручну», «Очищення району ведення бойових дій».

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.