«НІБУЛОН»: подарунки на здоров’я

Глибоке розуміння принципів соціальної відповідальності бізнесу, здійснення гуманітарної політики на практиці, у процесі розвитку компанії, завжди характеризували колектив компанії «НІБУЛОН».

(На фото - 2012 рік).

Щороку підприємство спрямовує значні фінансові ресурси на соціально важливі проекти. За багато років соціальної практики нібулонівці довели, що це не спонсорство, не реклама, а справжня зацікавленість у тому, аби громади територій, де працює компанія, мали ширші можливості, нормальний рівень життя. За переконанням генерального директора «НІБУЛОНу» Героя України Олексія Опанасовича Вадатурського, не може бути успішним бізнес, який ігнорує правила і принципи соціальної відповідальності. Справжній сенс – у добрих, корисних справах.

- Якщо я системно допомагав і допомагаю, наприклад, лікарні швидкої медичної допомоги, оснащую її першокласною технікою, – наголошує він, – то у десятків тисяч людей, які потрапили у біду, з’явилася можливість своєчасного і правильного діагностування хвороби. Ми системно допомагаємо у Миколаєві чотирьом школам, під нашою опікою 3 тисячі миколаївських школярів (а загалом, практичну увагу «НІБУЛОН» приділяє десяткам шкіл у 12 регіонах України). І мені радісно від усвідомлення того, що ми робимо свій внесок у формування нового покоління, яке гідне нової якості життя.

У соціальній, гуманітарній сфері компанія «НІБУЛОН» працює, враховуючи весь широкий спектр насущних потреб людей. Це – водозабезпечення населених пунктів, ремонт і забезпечення меблями, оснащення обладнанням соціально-культурних закладів, ремонт сільських доріг, надання матеріальної допомоги тим, хто її потребує, чималі кошти підприємство вкладає в екологічні проекти… Але є таке поле соціальної турботи нібулонівців, яке вимагає першочергової, особливої уваги, – освіта і охорона здоров’я. Саме на потреби шкіл, медичних (особливо дитячих) закладів компанія відгукується максимально оперативно і вирішує нагальні проблеми. І тут справді знаковим для всіх є свято, особливо очікуване дітьми, – День Святого Миколая.

…Зі снігом чи без нього, але цього дня, 19 грудня, у Миколаївській міській дитячій лікарні № 2 в останні роки особлива, святкова атмосфера, бо наповнює її змістом компанія Олексія Вадатурського. Опікуватися цим, треба сказати, особливим медичним закладом підприємство почало ще у 2010 році, коли виділило кошти для придбання апарата штучної вентиляції легень.

(На фото - 2012 рік).

А в 2012 році «НІБУЛОН» розпочав реалізацію вже комплексної програми із переоснащення лікарні. Подарунок від іменинника – так можна назвати подію, що відбулася 5 грудня, в день народження самої компанії. Нібулонівці презентували оновлене відділення для грудних малюків, відремонтоване і оснащене сучасним обладнанням. І дуже скоро після цього, напередодні Дня Святого Миколая, підприємство передало дитячій лікарні реанімаційно-хірургічний стіл «Біомед 3008/S» та монітор ЮМ 300Р загальною вартістю понад 67 тисяч гривень.

(На фото - 2012 рік).

– Значення цієї події важко переоцінити, – стверджують медики. – Адже, для прикладу, старий реанімаційно-хірургічний стіл використовувався вже тридцять років, вичерпав свій ресурс і вимагав заміни, як і інше обладнання. А в цьому відділенні пацієнти, які знаходяться у тяжкому стані, вимагають особливої уваги і цілодобового контролю. Тож благородна діяльність «НІБУЛОНу» стала просто порятунком для багатьох дітей.

Особливо враховуючи те, що тут лікують малюків, компанія створила затишні умови для дітей та їх батьків – придбала зручні роздягальні, новий холодильник, встановила електроплити, нові ліжка, столи, стільці.

(На фото - 2012 рік).

Те, що компанія Олексія Вадатурського у своїй соціальній діяльності не «відбувається» одноразовими акціями, вона доводить постійно, конкретними справами. Торік системна реалізація ініціативи щодо оснащення дитячої лікарні № 2 тривала. Знову ж таки, у День Святого Миколая підприємство подарувало медичному закладу сучасне обладнання для діагностики та лікування малюків. Лікарня одержала у 2013-му дефібрилятор-монітор ДКІ-Н-10 (його призначення – лікувальний вплив на серце біполярним електричним імпульсом), камеру УФ МОБІЛ, яка використовується для зберігання стерильних інструментів після стерилізації та перед використанням, портативний кардіограф Неасо (виробництво Великобританії) – прилад з повноцінними функціями стаціонарного кардіографа, він є ідеальним для надання швидкої допомоги, а також пульсоксиметр Rad 5 (виробництво США), він служить для вимірювання рівня кисню капілярної крови.

(На фото - 2012 рік).

Світле християнське свято, День Святого Миколая, відзначене подарунками і нинішнього року. Компанія «НІБУЛОН» подарувала міській дитячій лікарні № 2 мікроскоп монокулярний XS-5510 MICROmed, прилад призначений для проведення рутинних і загально клінічних досліджень у прохідному світлі, а також для досліджень крови і сечі у діагностичному полі. Одержали дитячі медики від компанії і пересувний світильник операційний чотирирефлекторний L 734-II «Біомед». Він характеризується високим рівнем освітлення, низьким тепловим випромінюванням, якісною передачею кольорів, безтіньовим ефектом. Завдяки «НІБУЛОНу» професійний технічний арсенал медиків поповнився дитячим медичним відсмоктувачем «Біомед», модель 7Е-В. Цей прилад особливо цінний тим, що призначений для надання невідкладної допомоги пацієнтам у стані коми чи під час операції.

Медики щиро вдячні компанії «НІБУЛОН», Олексію Опанасовичу Вадатурському, адже приблизно 70% маленьких пацієнтів мають можливість користуватися цим обладнанням (у середньому, щороку до дитячої лікарні потрапляє близько 7 тисяч дітей). Реанімаційно-хірургічний монітор рятує життя десяткам хворих, тисячам допомагає ультразвуковий інгалятор «Вулкан», сотні проходять лікування на апаратах «Полюс-3» та «Ранет»…

Є ще один ефект від благодійної діяльності компанії Олексія Вадатурського, він знаходиться у площині і матеріальній, і морально-психологічній. Олексій Опанасович наполегливо закликає колег-бізнесменів долучатися до справи, яку він робить уже багато років, – до допомоги медичним закладам. І його голос почуто: скажімо, тій же Миколаївській дитячій лікарні № 2 сьогодні допомагають і деякі інші підприємства. Отже, свята у  медиків і маленьких пацієнтів стало більше. 

© 2021 ТОВ СП НІБУЛОН