«НІБУЛОН» почав 2021/22 маркетинговий рік із нових рекордів

Впевнений старт нового маркетингового року забезпечив компанії рекордні показники з відвантаження зернових у розрізі місяця та кварталу.

Найуспішнішим місяцем за всю історію експортних відвантажень «НІБУЛОНа» із показником 700,9 тис. тонн сільгосппродукції став серпень 2021 року. Минулий рекорд протримався 2 роки, становивши 640,4 тис. тонн у серпні 2019 року.

Найкращий квартальний показник із відвантаження продукції також зафіксовано в перші три місяці 2021/22 маркетингового року – 1,83 млн тонн. Це абсолютний рекорд експортної діяльності компанії в розрізі кварталів. Відмітимо, що переважну більшість продукції, а саме 61,5%, було відвантажено на зовнішньому рейді Миколаївського морського торговельного порту силами надпотужних «НІБУЛОНівських» самохідних плавкранів NIBULON MAX та «Святий Миколай».

Основними культурами експорту у досягненні високого результату стали: пшениця – 973,4 тис. тонн, ячмінь – 543,3 тис. тонн, ріпак – 206,3 тис. тонн та кукурудза – 107,1 тис. тонн.

Компанія відвантажила продукцію на 38 суден, які відправилися до портів призначення 20 країн світу: Бангладеш, Бельгія, Ізраїль, Індонезія, Іспанія, Йорданія, Нідерланди, Кенія, Китай, Мексика, Об’єднані Арабські Емірати, Пакистан, Південна Корея, Саудівська Аравія, Таїланд, Туніс, Туреччина, Уганда, Філіппіни та Франція.

Компанія «НІБУЛОН» як надійний партнер та провідний український експортер завжди керується принципом безпосередньої співпраці від сільгосптоваровиробника до кінцевого споживача у більш ніж 75 країнах світу. Починаючи з 2008 року, ТОВ СП «НІБУЛОН» представляє Україну в програмі ООН World Food Program щодо поставки високоякісного зерна до країн, де панує голод. Тому співпраця з компанією є відкритою та престижною для будь-якого товаровиробника, який працює згідно норм закону та є суб’єктом зовнішньоекономічних зв’язків.

Нові досягнення «НІБУЛОНа» є закономірним наслідком втілення комплексних рішень та прогресивних проєктів компанії. Вкотре це доводить далекоглядна інвестиційна стратегія компанії з відродження Дніпра і Південного Бугу як головних транспортних артерій України. На узбережжях цих річок за останнім словом техніки «НІБУЛОН» збудував 13 річкових перевантажувальних терміналів, а для їх безперебійної роботи системно відроджує судноплавство та щороку нарощує обсяги транспортування вантажів українськими водними шляхами.

Починаючи з 2009 року, наша судноплавна компанія транспортувала річками понад 24 млн тонн різноманітних вантажів, а отже українськими автошляхами не проїхало близько 1 млн вантажівок. Як зазначалося раніше, найуспішнішим в її історії став 2020/21 маркетинговий рік, коли внутрішніми водними шляхами було транспортовано близько 4,3 млн тонн вантажів, а дороги країни розвантажено на 180 тис. вантажівок. Замість них роботу виконав найбільший та найсучасніший в Україні флот компанії «НІБУЛОН» із 80 суден, які збудовані з українського металу, ходять під українським прапором українськими водними шляхами з екіпажами українських моряків. Це наш конкретний вклад у відродження українського судноплавства та суднобудування, збереження довкілля та автодоріг, створення робочих місць та наповнення бюджетів різних рівнів.

Сьогодні компанія має амбітні плани на майбутнє, встановивши надвисоку планку експортного відвантаження у 7 млн тонн продукції вже у цьому маркетинговому році. А втім, коли складні та, здавалося б, нездійсненні задачі нас зупиняли, навпаки – вони нас лише мотивують і загартовують.

Новини з теми

NIBULON MAX: результати та перспективи

NIBULON MAX: результати та перспективи

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.