«НІБУЛОН» планує реалізацію довгострокової інвестиційної програми в Арабській Республіці Єгипет

Маючи такий унікальний досвід реалізації інвестиційних проектів усередині країни, «НІБУЛОН» націлений на розширення інвестиційних планів в інших країнах світу, зокрема і в Єгипті

У ці дні провідні інформаційні видання африканського контенту з посиланням на повідомлення міністра постачання внутрішньої торгівлі Єгипту опублікували інформацію про плани компанії «НІБУЛОН» щодо реалізації інвестиційного проекту в Арабській Республіці Єгипет. Нагадаємо, що раніше компанія «НІБУЛОН» уже повідомляла про свої плани щодо впровадження власного досвіду з відродження внутрішніх водних артерій.

 «НІБУЛОН» є одним з основних постачальників українського збіжжя на ринок Єгипту. За останні 10 років компанія  поставила більше 12 млн тонн української пшениці, кукурудзи, сорго та сої, взявши активну участь у вирішенні питань продовольчої безпеки в країні. Тим самим «НІБУЛОН» відкрив для українського збіжжя великий зерновий ринок Єгипту, допомігши нашим товаровиробникам витримати конкурентні умови і реалізувати свою сільгосппродукцію в цій країні.

Сьогодні «НІБУЛОН» в Єгипті знають як українську національну компанію і представника України на єгипетському ринку. Логічним етапом цієї співпраці стали наміри компанії «НІБУЛОН», лідера з розбудови логістичної інфраструктури України, передати Єгипту свій успішний досвід у сфері відродження річок як транспортних артерій країни у вигляді реальних інвестицій в логістичну інфраструктуру.

У рамках цієї співпраці і за ініціативи Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), головним завданням якої є боротьба з голодом, 6 грудня 2017 року в Каїрі (Єгипет) FAO та «НІБУЛОН» підписали Меморандум про співпрацю для покращення продовольчої безпеки  Єгипту та ефективності роботи єгипетських компаній, які займаються виробництвом зернових, їх зберіганням і транспортуванням. У рамках виконання цих домовленостей і за підтримки керівництва Єгипту було проведено низку зустрічей та обмін взаємними візитами між представниками компанії «НІБУЛОН» і провідними фахівцями Міністерства постачання та внутрішньої торгівлі, Міністерства транспорту, Міністерства меліорації земель та інших державних установ, які мають прямий стосунок до цих питань. Сьогодні триває інтенсивний обмін необхідною інформацією між організаційною радою, створеною при  Міністерстві постачання та торгівлі Єгипту, та робочою групою з боку компанії «НІБУЛОН» щодо можливості інвестицій в Єгипет.

У найближчих планах компанії здійснення додаткових візитів фахівців компанії до Єгипту для прийняття остаточного рішення щодо реалізації інвестиційного проекту, який буде включати модернізацію наявних елеваторів Єгипту, будівництво нових, а також зведення флоту на суднобудівних заводах країни для перевезення зерна річкою Ніл та її рукавами.

«Це довгострокова інвестиційна програма, яка передбачає загальний обсяг інвестицій до 2 млрд дол. США і розрахована на 7-10 років, – зазначає генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.  – Першим етапом цього проекту на 2018-2019 роки є інвестування до 200 млн доларів. Реалізація програми передбачає також відкриття підприємства компанії «НІБУЛОН», яке буде працювати на території Єгипту і в рамках єгипетського законодавства. Реалізація цієї програми підвищить конкурентоспроможність сільгосппродукції українських товаровиробників і дасть можливість реалізації сільгосппродукції безпосередньо кінцевим споживачам в Єгипті, що, у свою чергу, підвищить продовольчу безпеку цієї країни. Економіка Єгипту сьогодні знаходиться на підйомі, країна має чітку стратегію розвитку, і наша компанія відчуває всебічну підтримку з боку державних органів Арабської Республіки Єгипет у питанні реалізації майбутнього проекту. Цими планами ми вже поділилися зі стратегічними фінансовими партнерами компанії: ЄБРР, ЄІБ, МФК, а також місцевими фінансовими інститутами».

Водночас, «НІБУЛОН» продовжуватиме інвестувати в економіку України і нарощувати обсяги інвестицій. У цьому році заплановано розпочати будівництво двох перевантажувальних терміналів у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Крім того, збільшуються потужності перевантажувального термінала компанії у м. Кременчук (Полтавська обл.), а також проводиться реалізація інвестиційної програми в суднобудівній галузі (зведення вантажного флоту), а також реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» у м. Миколаєві.

Маючи такий унікальний досвід реалізації інвестиційних проектів усередині країни, «НІБУЛОН» націлений на розширення інвестиційних планів в інших країнах світу, зокрема і в Єгипті.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.