«НІБУЛОН» підтримує розвиток української морської прози

Друзі, у Міжнародний день моряка ми не лише вітаємо усіх причетних до цього свята, а й радо ділимося тим, що «НІБУЛОН» став партнером IV сезону Конкурсу української морської прози ім. Лисянського «Мателот».

«НІБУЛОН» завжди боровся за те, щоб Україна залишалася морською державою, й робив свій внесок у розвиток судноплавства та суднобудування. Компанія понад десять років розбудовувала власний флот й внутрішню логістику, розвиваючи дві надважливі галузі для країни. Навіть за відсутності можливості здійснювати перевезення Південним Бугом та Дніпром «НІБУЛОН» не зупинився й почав розвивати перевезення Дунаєм до румунської Констанци.

Для нас важливо відроджувати традиції та міць морської держави Україна. У свою чергу конкурс української морської прози – це не тільки стимул розвитку сучасної різножанрової мариністики, а й інструмент збереження традицій, пам’яті та шани важливих постатей і героїв вітчизняного судноплавства та суднобудування.

Щороку «Мателот» має свою особливу тему для художніх творів. Цьогоріч темою обрано тост із польським корінням – «За російський флот – до дна!» Вислів встиг набути нових сенсів і пропонує учасникам поговорити про морський вимір війни за незалежність. Цей досвід українського протистояння буде зібрано в морську збірку з 15 найкращих творів.

Журі підбиватиме підсумки конкурсу наприкінці липня, але незабаром ми розповімо щонайменше ще одну цікаву новину, пов’язану з «Мателотом». Тому не проминіть нагоду дізнатися першими!

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.