«НІБУЛОН» підтримує майбутнє українського суднобудування

Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» задля забезпечення якісного виробничого навчання виготовив та передав металеві пластини для учнів Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва.

Успішна співпраця «НІБУЛОНа» та Вищого професійного училища суднобудування (ВПУС) нараховує уже більше п’яти років та спрямована на всебічну якісну підготовку майбутніх фахівців галузі за такими важливими професіями, як складальник корпусів металевих суден, газорізальник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах.

Учні навчального закладу щорічно проходять практику (від 2 до 5 разів за період свого навчання) не лише на потужностях ССЗ «НІБУЛОН», а й у судноплавній компанії, службах легкового та вантажного автотранспорту. Найголовніше під час проходження практики те, що учні отримують безцінні знання та навички безпосередньо на робочому місці. Кожен практикант має свого професійного наставника, який ділиться з ним унікальним досвідом та завжди підтримує у будь-яких питаннях.

Надійну підтримку від «НІБУЛОНа» отримує навчальний заклад і у не менш важливих питаннях матеріально-технічного забезпечення. Так, задля здійснення у належних умовах виробничого навчання електрогазозварників суднобудівники компанії спеціально виготовили та передали 3 тонни пластин із якісної вуглецевої сталі товщиною 6÷10 мм з розмірами 150*300 мм кожна. Отримані училищем пластини використовуватимуть для освоєння учнями перших навиків накладання швів, стикування пластин тощо.

- Ми дуже задоволені співпрацею із компанією, адже наші учні мають змогу не лише закріпити отримані в стінах училища знання, а й отримати за період проходження практики кошти. Окрім того, після випуску частина учнів працевлаштовується на суднобудівному заводі. «НІБУЛОН» – це найкраще підприємство, із яким ми співпрацюємо, – стверджує старший майстер училища Володимир Миколайович Гуменюк.

«НІБУЛОН» неодноразово долучався до вирішення й інших нагальних питань закладу. До 2019–2020 навчального року ВПУС отримало від ССЗ «НІБУЛОН» зварювальний напівавтомат ВДУ-506 та подавальний механізм ПДГ-421 для підготовки фахівців, а згодом й комплектуючі для зварювального апарата й комп’ютерну техніку. Компанія не стоїть осторонь і побутових потреб молоді – придбано й передано холодильник для учнів ВПУС, що проживають у гуртожитку і належать до соціально незахищених категорій.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.