«НІБУЛОН» підписав договір про співпрацю з Херсонською державною морською академією та Науковим парком ХДМА «Інновації морської індустрії»

31 жовтня 2019 року Олексій Вадатурський в день 185-річчя морської освіти у Херсоні та Міжнародний день Чорного моря підписав договір про співпрацю з Херсонською державною морською академією та Науковим парком ХДМА «Інновації морської індустрії».

«Бути українському флоту! Бути українським командам, українським морякам, українським капітанам! Україні бути морською державою, доки в нашій країні працюють такі навчальні заклади», – такими думками на власній сторінці у фейсбуці поділився генеральний директор «НІБУЛОНа» Олексій Вадатурський після того, як минулої осені побував на посвяті курсантів Херсонської державної академії. А ще зазначив, що «сьогодні ми робимо все для того, щоб ці юнаки проходили у нас і практику».

На сьогодні до 25 % випускників цієї академії працюють у судноплавній компанії «НІБУЛОН», обіймаючи різноманітні посади: матроси, мотористи, шкіпери, механіки, електромеханіки, помічники капітанів та капітани наших сучасних суден. У компанії переконані, що співпраця у рамках цього договору принесе користь усім сторонам і сприятиме ефективнішому впровадженню досягнень науки в освітню та практичну діяльність.

У свою чергу, ректор Херсонської державної морської академії Василь Чернявський зазначив: «Сьогодні “НІБУЛОН“ – це та компанія, яка є передовою в Україні… Фактично відвідував (судноплавну компанію та судна “НІБУЛОНа“ – прим.) Дудченко Сергій Валерійович. Це капітан, який має значний досвід і бачив судна різні й бачив судна провідних компаній у світі… передаю його враження буквально дослівно: “Такого рівня автоматизації, такого рівня навіть житлових приміщень на суднах, далеко не в кожній компанії можна побачити“. І  дуже приємно,  що  на  сьогодні  в Україні є така компанія. І дуже приємно,  що  морська  індустрія  (річкова  індустрія)  розвивається в Україні... Дуже приємно, що є перспективи. І на сьогодні нашому навчальному закладу дуже приємно, що є перспективи взаємодії якраз з такою компанією».

Основною метою угоди є розвиток морського сектору економіки України, зокрема забезпечення розвитку судноплавства в Україні, більш ефективного використання її внутрішніх водних шляхів, підвищення конкурентоспроможності нашої країни в світі та її сталого розвитку як морської держави. Співпраця між компанією та навчальним й науковим закладами – різностороння і передбачає партнерство в освітній, науковій, методичній та виробничій сферах діяльності. Окрім навчання та проходження практики на сучасних та комфортабельних суднах нашого флоту з можливістю подальшого працевлаштування, співпраця передбачає створення спільних робочих груп, участь у тематичних заходах, проведення зустрічей, конференцій, семінарів та ін.

Уже багато років молодь – це головна рушійна сила компанії, найцінніше надбання та вигідні інвестиції. Тому співпраця з профільними навчальними закладами є незмінним курсом в нашій кадровій політиці.  За словами очільника компанії, кадри потрібно виховувати самостійно, адже «тільки так будується корпоративна етика і культура, тільки так компанія отримує високі досягнення…». І завдяки такому партнерству компанія має змогу передавати на практиці курсантам не лише власні знання та досвід, а також й основоположні принципи та засади роботи, якими керується у власній діяльності. Саме так виховується нове покоління фахівців морської галузі, які ставитимуть дійсно високі цілі, чесно розбудовуючи морську індустрію країни, забезпечуючи розвиток економіки України.

Окрім того, генеральний директор компанії Олексій Вадатурський разом із своїм заступником з персоналу Ларисою Бурик привітали Херсонську державну морську академію з 185 річницею з дня заснування та подарували закладу сертифікат на 100 тис. грн для його розвитку, а також дерев’яну механічну модель судна NIBULON MAX,140-метровий самохідний плавкран компанії, флагман «НІБУЛОНівського» флоту.

Нагадаємо, раніше Олексій Вадатурський зустрівся із представниками Херсонської морської державної академії та курсантами Херсонського морського коледжу рибної промисловості, які познайомилися з миколаївськими підприємствами компанії, а також побували на суднах, збудованих суднобудівно-судноремонтним заводом «НІБУЛОН».

© 2020 ТОВ СП НІБУЛОН