«НІБУЛОН» переходить на електронний документообіг у взаємодії з постачальниками

З 1 серпня 2023 року компанія «НІБУЛОН» переходить на електронний документообіг у взаємодії з постачальниками сільськогосподарської продукції.

Відтепер усі документи, які виникатимуть у процесі виконання договірних зобов’язань сторін, формуватимуться в «КАБІНЕТІ ПОСТАЧАЛЬНИКА» – програмному рішенні, розробленому спеціалістами ІТ-департаменту підприємства у співпраці із зовнішнім підрядником.

Раніше ми повідомляли про бета-тестування «Кабінету постачальника». Успішні випробування дали змогу пройти акредитацію десятьом першим контрагентам, а наданий ними зворотний зв’язок враховано розробниками як на рівні функціоналу, так і інтерфейсу рішення.

Майже 4000 агровиробників запрошено до роботи в новому форматі. Начальник відділу закупівель Ярослава Заїкина розповіла, що станом на сьогодні в системі вже зареєстровано 1800 постачальників на 2023/24 маркетинговий рік. Роботи тривають. Компанія використовує індивідуальний підхід, розробила детальні інструкції, а в окремих випадках приєднується віддалено до робочих місць контрагентів, аби допомогти постачальникам зорієнтуватися та забезпечити міграцію.

За словами Володимира Славінського, директора з торгівлі «НІБУЛОНу», компанія продовжує накопичувати користувацький досвід і покращувати програмне рішення.

«Ми бачимо, що більшість агровиробників охоче переходять на електронний документообіг як більш зручний та сучасний спосіб взаємодії. І ми, звісно, стимулюємо їх до цього, оскільки дбаємо про підвищення ефективності. При цьому зауважу, що це добровільний вибір кожного контрагента. Уже зараз можна зазначити, що до 10% із них залишаться працювати в паперовому форматі. У будь-якому випадку ми в «НІБУЛОНі» продовжуємо дотримуватися традиції високої якості документального оформлення торговельних операцій. У цьому сенсі акредитація постачальника «НІБУЛОНом», чи то паперова, чи то цифрова, буде для нього умовним «квитком» у світ глобальної торгівлі», – зазначив Володимир.

Якщо ви хочете стати частиною партнерської екосистеми «НІБУЛОНу» та отримати власний кабінет постачальника, звертайтесь за телефоном: 0800212321.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.