«НІБУЛОН» – переможець Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2019»

«НІБУЛОН» ушосте став переможцем Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків». У 2019 році компанія визнана кращою у номінації «Торгівля» як великий платник податків.

Уже традиційно кожного року компанія «НІБУЛОН» бере участь у рейтингу та отримує перемогу саме як сумлінний великий платник податків в Україні, зокрема у 201120122014, 2017 та 2018 роках у аграрній галузі. А цього року отримано вже шостий диплом у номінації «Торгівля».

Загалом у 2019 році для участі у конкурсі було подано 616 заявок з усіх областей країни. У рейтинг для оцінювання відібрано 120 учасників. 

Вища рейтингова комісія (ВРК), до складу якої входять представники податкової служби та ділових організацій країни, крім повноти та своєчасності сплати податків та зборів, дотримання податкової дисципліни, цьогоріч оцінювала і рівень соціальної відповідальності бізнесу перед суспільством: створення робочих місць, середня заробітна плата, участь підприємств в реалізації соціальних програм та благодійних акцій. 

  Ми повинні показати ціну кожного платника податків для економіки України, для збільшення чи утримання робочих місць… влада і суспільство повинні цінувати і всіляко підтримувати тих, хто сумлінно працює, сплачує податки, тим самим наповнюючи бюджет і створюючи передумови для соціальних виплат, наповнення фондів: по боротьбі із пандемією, інфраструктурних проєктів, реформи медицини тощо», – зазначив президент УСПП, Голова Антикризової ради громадських організацій України та член ВРК Анатолій Кінах.

Приємно відзначити, що компанія «НІБУЛОН» повністю відповідає переліченим вище критеріям:

«НІБУЛОН» ніколи не зупиняється на досягнутому, а тому ми і надалі розвиватимемось, працюватимемо на благо нашої країни та сумлінно сплачуватимемо усі податки та збори. Зробимо усе для розбудови економіки країни та покращення життя кожного українця. 

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.