«НІБУЛОН» – переможець Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2018»

Перемогу у номінації «Сумлінний платник податків у аграрній галузі – платник податку на прибуток» (великий платник податків) уже вкотре здобуває компанія «НІБУЛОН».

28 листопада у Києві вже всьоме відзначили найсумлінніших платників податків України. Незмінні організатори рейтингу – Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України».

Традиційно конкурс проходив у два етапи: регіональний та всеукраїнський рівні. Усі учасники розподілені за трьома категоріями – великі, середні та малі підприємства. Серед основних критеріїв рейтингу – податкова дисципліна, своєчасність сплати податків, розмір заробітної плати та кількість офіційно працевлаштованих працівників.

На сайті ВГО АППУ зазначають, що цього року у першому турі було розглянуто 381 подану заявку від учасників, а в другий тур до генеральної дирекції конкурсу передано 116 заявок.

Приємно відзначити, що це вже п’ята нагорода різних рівнів для «НІБУЛОНа». Раніше компанія уже була визнана переможцем всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» у 2011, 2012 та 2014 роках. Перемогу у регіональному турі ми отримали у 2017 році.

Сьогодні «НІБУЛОН» – це провідний український інвестор, сільгосптоваровиробник і експортер, це компанія з високим рівнем податкової культури та приклад побудови соціально відповідального бізнесу в нашій країні. Адже за роки діяльності ми інвестували в економіку України більше 2,1 млрд доларів США та завжди своєчасно та у повному обсязі сплачували всі податки та збори. Тільки у 2018–2019 роках наша компанія сплатила 1,58 млрд грн податків та зборів у державний та місцевий бюджети, що йдуть на ремонт автошляхів, охорону навколишнього середовища, виплату пенсій та ін.

ЗМІ про «НІБУЛОН»

"НИБУЛОН" приходит на помощь медицине

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.